موج
کدخبر : ۳۶۵۸۲۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365820

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج از فعالیت 46 دستگاه اتوبوس در دو بخش دولتی و خصوصی در سیستم حمل ونقل ناوگان عمومی سنندج خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، امیر جمشیدنژاد پیش از ظهر امروز شنبه در جمع خبرنگاران رسانه های استان در سنندج اظهار داشت: بدلیل شیوع ویروس کرونا و عدم استفاده شهروندان از ناوگان حمل و نقل عمومی، بسیاری از خطوط ناوگان اتوبوسرانی این سازمان در سال‌جاری غیرفعال بود.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج گفت: از ابتدای امسال تاکنون 20 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل درون شهری تعمیر و نوسازی شده است.

وی افزود: درهمین‌ راستا وبراساس دستورالعمل نوسازی و بازسازی بخش خصوصی ازسوی سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور نسبت به تهیه قطعات یدکی موردنیاز از محل کمک دولت اقدام شد.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج با اشاره به تعمیر، بازسازی و نوسازی 20 دستگاه اتوبوس ناوگان حمل و نقل وعمومی درون شهری اضافه کرد: از این تعداد 10 دستگاه اتوبوس اسکانیا، چهار دستگاه اتوبوس بنز 457 و 6 دستگاه نیز اتوبوس مدل 355 بود.

وی گفت: 80 دستگاه اتوبوس در2 بخش خصوصی و دولتی شامل 49 دستگاه در بخش دولتی و 31 دستگاه در بخش خصوصی در ناوگان حمل ونقل عمومی سنندج فعال بودند.

جمشیدنژاد اظهار داشت: در حال حاضر از این تعداد در بحش دولتی 26 دستگاه و در بخش خصوصی 20 دستگاه اتوبوس فعال وجود دارد و در حال حاضر از 18 خط سازمان، 10 خط فعال است.

وی افزود: سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج در سال جاری نسبت به بازنگری  تمام خطوط سازمان براساس نیازسنجی و درخواست‌های مردمی نیز اقدام کرده است.

رییس سازمان حمل و نقل بار و مسافر شهرداری سنندج ابراز امیدواری کرد: بازنگری خطوط و همچنین بازسازی و نوسازی اتوبوس‌های ناوگان حمل ونقل عمومی درون شهری باعث افزایش کیفیت خدمات رسانی ورضایتمندی شهروندان را فراهم  کند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها