موج
کدخبر : ۳۶۵۷۱۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365718

حجت الاسلام ناصر نصیری:

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: براساس مجوزهای دریافتی از ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه فردا در مناطق مختلف استان با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، حجت‌الاسلام ناصر نصیری ، رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: براساس مجوزهای دریافتی از ستاد استانی مقابله با کرونا، نماز جمعه اردبیل در مورخه بیست و ششم دی ماه ۱۳۹۹ با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله‌گذاری فیزیکی برگزار خواهد شد.

وی افزود: از مؤمنین تقاضامندیم به دلیل رعایت اصول بهداشتی، حتما سجاده و مهر شخصی به همراه داشته و از ماسک استفاده کنند.

رئیس شورای سیاستگذاری ائمه جمعه استان اردبیل گفت: خوشبختانه در سایه تلاش‌ها و همکاری‌ها وضعیت شهرستان‌های اردبیل از قرمز و نارنجی خارج شد و هم‌اکنون نیاز است این همکاری‌ها ادامه داشته باشد تا بتوانیم ویروس منحوس کرونا را ریشه‌کن کنیم.

نصیری ادامه داد: برنامه‌ریزی‌های لازم در راستای رفع مشکلات مربوطه در این زمینه اولویت اساسی است و امیدواریم در سایه همدلی و همکاری‌ها بتوانیم در ترویج برنامه‌های فرهنگی به اهداف خود دست یابیم.

وی بیان کرد: از مؤمنین عزیز تقاضامندیم با رعایت اصول بهداشتی، حتماً سجاده و مهر شخصی به همراه داشته و از ماسک استفاده کنند.

نصیری گفت: تمهیدات لازم برای برپایی فریضه واجب نماز در اردبیل اندیشیده شده و تمام سعی و تلاش ما برگزاری برنامه‌های معنوی و فرهنگی در استان اردبیل است.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها