موج
کدخبر : ۳۶۵۵۵۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365558

آیت الله سید حسن عاملی و اکبر بهنامجو امام جمعه و استاندار اردبیل در پیام مشترکی ضمن گرامیداشت ۲۲ بهمن، این روز بزرگ را به مردم استان تبریک گفتند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، در این بیانیه آمده است: نکوداشت یوم الله۲۲ بهمن که سرآغاز حکومت مجدد صالحان و روز عزت، اقتدار و خودباوری ملت بزرگ ایران است در حقیقت، صیانت از خون‌های پاک هزاران شهید سرافراز و تکریم تلاش‌های ارزنده ایثارگرانی است که در به ثمررسیدن انقلاب و دفاع مقدّس، از جان عزیز خویش گذشتند.

این پیام افزوده است: مطابق تصمیم ستاد ملی مقابله با کرونا و به منظورجلوگیری از شیوع این ویروس منحوس، امسال امکان برگزاری حضوری راه‌پیمایی سراسری به عنوان نمودی از استکبارستیزی ملت قهرمان ایران فراهم نیست و از اهالی شریف استان دعوت می‌کنیم به لحاظ شرایط حساس منطقه‌ای، تحریم‌های ظالمانه قدرت‌های استکباری و تهدیدات و تعدی زیاده‌خواهان و درراس آن‌ها شیطان بزرگ آمریکا با رشادت همیشگی و تاریخی‌شان جلوه‌های دشمن‌ستیزی خود را به انحای دیگرخصوصا با بهره‌گیری از ظرفیت فضای مجازی نمایان کنند.

در این پیام اضافه شده است: مردم با حضور در صحنه همچنان از آرمان‌های والای نظام و انقلاب، صیانت نمایند تا ان‌شاءا... شاهد زمینه‌سازی برای اعتلای افزون‌تر نظام مقدّس جمهوری اسلامی، شتاب بخشیدن هرچه بیش‌تربه روند توسعه کشور و یاس و ناامیدی دشمنان باشیم.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها