موج
کدخبر : ۳۶۵۵۲۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365528

حاجی صادقی در تبریز:

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی داشته است که یکی از آن ها استقرار نظام ولایی بود.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حجت الاسلام عبدالله حاجی‌ صادقی در جمع کارکنان سپاه عاشورا اظهار داشت: وظیفه ما این است که از جان مایه بگذاریم تا انقلاب و نظام پا بر جا بماند و تا به امروز کارنامه سپاه درخشان بوده است و باید در ادامه نیز با قوت به رسالتمان عمل کنیم

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با گرامیداشت دهه فجر ابراز کرد: مادامی که امام و مردم در یک مسیر باشند، هیچ عاملی موجب لرزش انقلاب نخواهد شد.

حجت الاسلام حاجی صادقی ادامه داد: در طول تاریخ اسلام سکوت علیه طاغوت حکم فرما بوده ولی در زمان انقلاب این سکوت شکسته شد.

وی اضافه کرد: انقلاب اسلامی دستاوردهای فراوانی داشته است که یکی از آن ها استقرار نظام ولایی بود و برجسته ترین هدف انقلاب اسلامی رساندن انسان خاکی به انسان والا است.

نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پایان گفت: سپاه در امر پاسداری از انقلاب رسالت محور بوده و پاسداری غیر محافظه کارانه و پیش رونده از انقلاب اسلامی از رسالت آن است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها