موج
کدخبر : ۳۶۵۴۱۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365411

محمدرضا حبیبی با حکم مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به عنوان مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی کیش ایر منصوب شد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی بانک  مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای عالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در حکمی «محمدرضا حبیبی» را به عنوان مدیر عامل شرکت هواپیمایی کیش ایر  منصوب کرد.

«مرتضی بانک» در حکم «محمدرضا حبیبی» عنوان کرد: پیرو ابلاغیه 34/76240 مورخ 98/05/05 وزیر محترم امور اقتصادی و دارایی و به موجب ماده ۲۲ اساسنامه شرکت هواپیمایی کیش ایر (سهامی خاص) و نظر به سوابق و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این حکم به عنوان «مدیرعامل شرکت هواپیمایی کیش» منصوب می شوید.

وی افزود: تقویت امکانات این شرکت در جهت سیاست‌های کلان دولت تدبیر و امید و توسعه خدمات با کیفیت و نیز استفاده از ظرفیت فضای حمل و نقل هوایی کشور و ایفای نقش فعال بین المللی با بهره‌مندی از سرمایه‌های مردمی و کیشوندان مورد انتظار است.

مشاور رییس جمهور ادامه داد: یقیناً توفیق خدمت به نیکوترین و شایسته ترین مردم در نظام اسلامی؛ فرصت گرانبها و پرافتخاری است که علاوه بر خوشنودی ایشان، موجبات رضایت پروردگار متعال را در پی خواهد داشت؛ امید است در بهره‌مندی از این فرصت مغتنم در سایه توجهات حضرت حق مانا باشید.

گفتنی است «محمدرضا حبیبی» دارای مدرک تحصیلی دکتری طب هوایی است و پیش از او، «کاپیتان سید جواد هاشمی تهرانی» مسئولیت سرپرستی شرکت هواپیمایی کیش ایر را برعهده داشت.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها