موج
کدخبر : ۳۶۵۳۴۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365345

امام جمعه آران و بیدگل:

امام جمعه آران و بیدگل بیان داشت: زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حجت‌الاسلام ابوالفضل سلیمانی در آئین افتتاحیه رواق بزرگ آیت الله عاملی حرم مطهر امامزاده محمد هلال بن علی(ع) آران و بیدگل با بیان اینکه زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد، گفت: برای این امر زیرساخت‌های خوبی ایجاد شده و باید مورد استفاده قرار گیرد.

وی با بیان اینکه چند عامل برای پیشرفت هر جامعه ای نیاز است، اظهار داشت: عامل اول علم و آگاهی است که هم ارزش معنوی دارد و هم پایه توسعه است.

این مقام مسئول با بیان اینکه در بیانیه گام دوم انقلاب نیز به توجه نسبت به مسایل علمی کشور تاکید شده است، ابراز داشت: همه مسئولان باید در این زمینه همراه باشند.

امام جمعه آران و بیدگل دومین مولفه رشد جامعه را فداکاری جانی و مالی اعلام کرد و گفت: سومین عامل نیز مدیریت است که باید به صورت کامل باشد.

وی با بیان اینکه در شهرستان ها کاشان همه مولفه های رشد را دارد، گفت: نمونه این امر ۷۰۰ شهید، اجرای پروژه های عمرانی خوب و برنامه‌های فرهنگی مناسب است.

حجت‌الاسلام سلیمانی با بیان اینکه زیارتگاه ها باید پاتوق فرهنگی باشد، گفت: برای این امر زیرساخت‌های خوبی ایجاد شده و باید مورد استفاده قرار گیرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها