موج
کدخبر : ۳۶۵۲۲۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365227

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی:

مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شهرستان بناب دارای پتانسیل های بسیار خوبی در حوزه ورزش می‌باشد گفت: امیدوارم با کمک مسئولان و استفاده از پتانسیل خیرین شاهد شکوفاتر شدن هرچه بیشتر ورزش در این شهرستان محبوب استان باشیم.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، ایوب بهتاج در حاشیه افتتاح مجموعه چمن ورزشی روستای زاوشت با اشاره به رشد چشمگیر و ورزش در شهرستان بناب اظهار داشت: امیدواریم ساخت چنین مراکز ورزشی موجب رشد ورزش و معرفی ورزشکاران برتر از این منطقه در سطح استان و کشور شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی نقش خیرین در راستای توسعه ورزش همگانی و قهرمانی را بسیار مهم عنوان کرد و گفت: بناب از لحاظ صنعتی جز قطب های استان محسوب می‌شود و دارای کارخانجات تولیدی بسیار زیادی است که مسئولان شهرستان می‌بایست این عزیزان را در راستای توسعه ورزش تشویق و با آنها همکاری کنند.

وی با اشاره به توسعه چشمگیر سخت افزاری ورزش در شهرستان بناب گفت: طی ۴۲ سال اخیر انقلاب اسلامی امکانات ورزشی در شهرستان بناب چندین و چندین برابر شده است که همه اینها را مدیون برکت انقلاب اسلامی هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان شرقی در پایان با تاکید بر اینکه مجموعه چمن مصنوعی روستای زاوشت با دقت و زیر ساخت ها ی مناسب ساخته شده است گفت: امیدواریم در آینده بسیار نزدیک از بین جوانان آتیه دار  و خوش استعداد زاوشت فوتبالیست‌هایی برجسته در تیم های تراکتور و ماشین سازی استان داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها