موج
کدخبر : ۳۶۵۱۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365197

طی شبانه روز گذشته رخ داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از شناسایی 202 ابتلای جدید به ویروس کرونا در اصفهان طی 24 ساعت گذشته خبر داد.

آرش نجیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روزگذشته تعداد یک هزار و 463 نفرمشکوک به ویروس کرونا برای انجام تست به مراکز درمانی مراجعه کردند که تست 202 نفر آنها مثبت به ویروس کرونا بوده است.

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 108 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بیان کرد: همچنین در این بازه زمانی تعداد 61 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

آرش نجیمی در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا گفت: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 16 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که از این تعداد 6 نفر فوت شده مثبت کرونا بوده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان توضیح داد: در حال حاضر 451 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 82 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها