موج
کدخبر : ۳۶۵۰۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-365026

رضا شیرین زاده خبر داد:

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل از مراجعه بیش از 32 هزار دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی در استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، رضا شیرین زاده ، معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل گفت: در 10 ماهه نخست امسال 32 هزارو 617 دستگاه ناوگان سنگین به مراکز معاینه فنی استان اردبیل مراجعه کرده اند که از این میزان حدود 88 درصد در آزمون های معاینه فنی قبول و گواهی معاینه فنی را دریافت کرده اند.

وی از فعالیت 4 مرکز معاینه فنی خودروهای سنگین در استان اردبیل خبر داد و افزود: 26هزار برگ معاینه فنی ناوگان سنگین در استان صادر شده است.

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اردبیل تعداد مردودی خودروهای مراجعه شده را 3 هزار و 891 مورد عنوان کرد و گفت: 3 هزارو 174 دستگاه خودرو پس از اصلاح عیب و نواقص موفق به اخذ برگ معاینه فنی شده اند.

شیرین زاده گفت: از 32 هزارو 617 دستگاه ناوگان سنگین مراجعه شده به مراکز معاینه فنی استان 25 هزارو 552 دستگاه در مرتبه اول توانسته اند برگ معاینه فنی دریافت کنند.

وی تصریح کرد: رانندگان پرتلاش با مراجعه به موقع به مراکز معاینه فنی ضمن اینکه از سلامت خودروی خود مطلع می شوند می توانند کمک موثری به شهرها در راستای کاهش آلودگی هـوا داشته باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها