موج
کدخبر : ۳۶۴۸۶۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364861

امام جمعه نوشهر:

امام جمعه نوشهر گفت: هنرمندان و اهالی رسانه می‌توانند در برابر این هجمه های تبلیغاتی دشمن با کارهای فرهنگی و هنری بایستند و حقایق را بازگو کنند.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، حجت الاسلام محمود مشایخ در جمع اعضای کانون بسیج هنرمندان شهرستان نوشهر با تبریک دهه فجر و ولادت حضرت زهرا (س) روز زن و روز مادر و نیز ولادت حضرت امام (ره) اظهار داشت: باید همیشه رضایت خدا و امام زمان (عج) و ولی خدا را در نظر داشته باشیم که در این میان رضایت خدا از همه بالاتر است و همیشه همه تلاش ما این باشد که در همه کارهایمان رضایت خدا در آن دخیل باشد.

وی ادامه داد: دشمن در تصویر سازی خودش نهایت سیاه‌نمایی را از ایران و انقلاب اسلامی دارد و این فقط برای اغوا و گمراه کردن جهان نیست بلکه علاوه بر آن، برای اغوا کردن مردم جامعه ما است از تا ناامید شوند.

امام جمعه شهرستان نوشهر خاطرنشان کرد: دشمن از یک سو از انقلاب و کشور ما تصویر بد نشان می دهد و از سوی دیگر از اروپا و آمریکا تصویرهای خوب می دهند و هدفشان این است که به مردم ما بگویند اگر رفاه و آسایش و پیشرفت می‌خواهید باید به آنها وابسته شوند و تا وابسته نشوند راه نجاتی برایشان نیست.

وی با اشاره به اینکه این وابستگی را در دوران طاغوت داشتیم مگر چه برکتی برای کشور ما داشت، تصریح کرد: دشمن در تبلیغات خودشان، بمباران شدید تبلیغاتی دارند و این بسیار فراوان و اثرگذار هم است.

حجت الاسلام مشایخ تأکید کرد: هنرمندان و اهالی رسانه می‌توانند در برابر این هجمه های تبلیغاتی دشمن با کارهای فرهنگی و هنری بایستند و حقایق را بازگو کنند.

وی با بیان اینکه حضرت امام در فرمایشات خود فرمودند «انقلاب ما را باید صادر کرد»، افزود: منظور ایشان این بود که فرهنگ صادر شود و صدای اسلام به گوش جهانیان برسد که همین گونه نیز شد.

امام جمعه نوشهر اظهار داشت: یکی از چیزهایی که صادر شد همین فرهنگ بسیج است و فرهنگ بسیج در ابعاد مختلف به کشورهای گوناگون دنیا رسید و شما هنرمندان بسیجی در همین مسیر هستید و بهتر می توانید کار کنید.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها