موج
کدخبر : ۳۶۴۷۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364701

بودجه 1400 شهرداری همدان تقدیم شورا شد

شهردار همدان بودجه یک هزار و 600 میلیارد تومانی که ٩۴٨ میلیارد تومان آن را هزینه عمرانی در برمی گیرد و نسبت به سال گذشته 60 درصد افزایش دارد، تقدیم شورا شد.

به گزارش خبرگزاری موج همدان، عباس صوفی، شهردار همدان در حاشیه هشتادمین جلسه علنی شورای اسلامی شهر همدان با اشاره به افزایش 60 درصدی بودجه شهرداری در سال 1400، گفت: رقم بودجه پیشنهادی سال آینده مدیریت شهری در مقایسه با سال گذشته حدود ۶۰ درصد افزایش داشته است.

وی اضافه کرد: ۶۵٢ میلیارد تومان از مجموع این بودجه پیشنهادی پیرامون هزینه‌های جاری و ٩۴٨ میلیارد تومان نیز هزینه عمرانی در نظر گرفته شده است.

صوفی زیباسازی ورودی‌ها، اجرای طرح‌های زیرساختی، رشد متوازن شهر، نوسازی سیستم حمل و نقل عمومی شهر، ساخت پارکینگ‌های طبقاتی و روان‌سازی ترافیک را از مباحث درج شده در بودجه سال آینده برشمرد.

شهردار همدان امسال را دوره‌ای سخت برای شهرداری دانست و گفت: نبود نقدینگی و مشکلات اقتصادی باعث بروز دغدغه‌هایی شد.

وی تلاش مجموعه شهرداری همدان برای سال آینده را رضایتمندی مردم و ارایه کارنامه مطلوب مدیریت شهری عنوان کرد.

شهردار همدان با تاکید بر اینکه تکمیل طرح‌های نیمه تمام در اولویت برنامه سال آینده شهرداری خواهد بود، گفت: برنامه ریزی لازم در این حوزه نیز صورت گرفته است.

وی خاطرنشان کرد: رضایتمندی مردم در اولویت کار مدیران شهرداری است ضمن اینکه توسعه فضای سبز و توزیع آسفالت به عنوان نیاز جدی محلات همدان به خصوص مناطق سه و چهار از دیگر اولویت‌های عمرانی شهرداری است.

بودجه شهرداری همدان در سال جاری حدود یک هزار میلیارد تومان مصوب شده بود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها