موج
کدخبر : ۳۶۴۶۶۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364668

سیاوش محمدی خبر داد:

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: جوی پایدار تا پایان هفته جاری در بیشتر مناطق استان اردبیل حاکم خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، سیاوش محمدی ، مدیر کل هواشناسی استان اردبیل گفت: بررسی آخرین نقشه های هواشناسی نشان دهنده جوی پایدار تا بعد از ظهر جمعه در غالب مناطق استان است که بر این اساس آسمان استان تا روزهای پایانی هفته غالباً صاف تا قسمتی ابری، در نواحی مرکزی و جنوبی استان همراه با وزش باد جنوبی (گاهی تند) و افزایش نسبی دما (به ویژه طی روز پنج شنبه ۱۶ بهمن و جمعه) پیش بینی می شود.

وی افزود: از اواخر روز پنجشنبه با نفوذ زبانه های کم فشار بر روی دریای خزر شاهد تشدید وزش باد جنوبی/گرمیج در غالب مناطق استان اردبیل خواهیم بود.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل بیان کرد: از بعد از ظهر روز جمعه هفته جاری با گذر امواج ناپایدار تراز میانی جو ضمن افزایش ابرناکی، در برخی نواحی استان (بویژه نواحی مرکزی و جنوبی استان) شاهد بارش خفیف باران و برف خواهیم بود.

محمدی افزود: از روز شنبه هفته آینده بر شدت ناپایداری این سامانه بارشی افزوده شده و در غالب مناطق بویژه مناطق مرکزی و جنوبی استان شاهد کاهش نسبی دما و بارش متناوب برف و باران خواهیم بود.

وی بیان کرد: این سامانه بارشی تا ظهر روز یکشنبه در استان فعال بوده و از بعد از ظهر یکشنبه به تدریج میزان ابرناکی کاسته خواهد شد.

مدیر کل هواشناسی استان اردبیل تصریح کرد: از دوشنبه هفته آینده مجدداً جوی پایدار توام با وزش باد جنوبی در اکثر مناطق استان حاکم می شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها