موج
کدخبر : ۳۶۴۶۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364641

رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران:

رئیس خانه صنعت و معدن و تجارت ایران بیان داشت: یکی از اقدامات مهمی که طی یکسال اخیر اتفاق راه اندازی کارگو ترمینال فرودگاه شهید بهشتی اصفهان می باشد که تلاش بی وقفه کارکنان خدوم گمرک ستودنی است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سید عبدالوهاب سهل آبادی در نشست با مدیر کل گمرکات استان اصفهان ضمن ابراز خرسندی از افزایش حجم فعالیت گمرکات استان اصفهان از بهره برداری انبارهای اختصاصی در سراسر استان اصفهان به گونه ای که گمرک دارای شعب متعددی در استان اصفهان شده از مدیرکل و کارکنان گمرکات استان اصفهان تشکر و قدردانی کرد .

وی با اشاره به اینکه صادرکننده کنندگان استان از خدمات گمرکات استان به خوبی بهره می برند، گفت:خانه معادن  استان اصفهان ،باداشتن 24 انجمن همگن  رتبه اول دارا ست و در خصوص اطلاع رسانی تسهیلات گمرک می توانیم کمک شایانی انجام دهیم.

ریاست خانه صنعت معدن ایران خواستار رفع مشکلات قانونی ترخیص ماشین آلات معدنی شد و اظهار داشت: نبود شرکت حمل و نقل بین المللی در اصفهان یکی از معضلات تجارت خارجی اصفهان می باشد.

رویکرد کارکنان گمرک گره کشایی مشکلات تولیدکنندگان است 

در ادامه عضو رئیسه خانه صنعت و معدن اصفهان بیان داشت:کارکنان ادرات دولتی با تسریع و تسهیل  در کارها  گره گشایی مشکلات تولید کنند گان هستند و این موضوع ما در گمرکات استان اصفهان به خوبی درک کرده ایم

برکتین با اشاره به شعر " بنی آدم اعضای یکدیگرند    که در آفرینش زیک گوهرند "  بیان داشت : عملکرد خوب کارکنان دولت  به عنوان مهمترین پشتیبان تولید می باشد

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها