موج
کدخبر : ۳۶۴۵۵۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364559

رییس خانه پرستار استان هرمزگان از بحران نیروی پرستار در پی ابتلای تعداد زیادی از پرستاران بخش اورژانس بیمارستان پیامبراعظم (ص) قشم خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مرتضی حکمتی رییس خانه پرستار استان از بحران نیروی پرستار در پی ابتلای تعداد زیادی از پرستاران بخش اورژانس بیمارستان پیامبراعظم (ص) قشم خبر داد و گفت: ۱۴ نفر از پرستاران بخش اورژانس بیمارستان پیامبر اعظم(ص) شهرستان قشم در چند روز اخیر به کرونا  مبتلا شده اند از همین رو، این بیمارستان با بحران کمبود نیروی پرستار  در امرِ خدمت رسانی به بیماران با مشکلات جدی مواجه شده است.

وی اظهار داشت: با توجه به تماس های مکرر همکارانِ این بیمارستان با خانه پرستار استان، از بی توجهی مسوولین به تامین و جایگزینی نیروهای مبتلا به کووید۱۹  در بخش اورژانس این بیمارستان گلایه مند بودند. 

رییس خانه پرستار استان در ادامه از وضعیت اسفناک مسافرت های هموطنان در پی تعطیلات اخیر به استان هرمزگان و عدم تدبیر مناسب مسوولین استانی در کنترلِ ورودی های استان که منجر به افزایش آمار بستری ها در بیمارستان های هرمزگان و بخصوص جزایر استان شده است گلایه کرد و از همه ی هم وطنان درخواست کرد از انجام مسافرت های غیر ضروری به استان هرمزگان جدا خودداری کنند تا شاهد کاهش آمار مبتلایان به ویروس کرونا و کاهش فشار کاری بر کادر درمان و بخصوص پرستاران باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها