موج
کدخبر : ۳۶۴۴۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364487

شهرام حبیب زاده خبر داد:

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمان استان اردبیل گفت: طی 24 ساعت گذشته 27 بیمار جدید مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، شهرام حبیب زاده ، رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدماتی بهداشتی و درمانی استان در جلسه ستاد مبارزه با کرونا در استان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته 27 بیمار جدید مبتلا به ویروس کرونا در مراکز درمانی استان اردبیل بستری شده اند.

او افزود: در ۲۴ ساعت گذشته 30 بیمار با بهبودی نسبی از بیمارستان‌های استان مرخص و 62 بیمار بد حال کرونایی در بخش مراقبت‌های ویژه مراکز درمانی استان اردبیل بستری هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان اردبیل تصریح کرد: از 27 بیمار جدید، 20 بیمار در اردبیل، 3 بیمار در مشگین شهر و 4 بیمار در خلخال بستری شده اند.

حبیب زاده افزود: در حال حاضر 188 بیمار مبتلا به کووید ۱۹ در بیمارستان‌های استان بستری هستند که 62 بیمار بدحال مبتلا به کرونا در بخش مراقبت‌های ویژه تحت درمان می‌باشند.

او گفت: براساس‌ آخرین وضعیت اعلام شده توسط وزارت بهداشت، هم اکنون شهرهای پارس آباد و خلخال در وضعیت زرد و شهرهای اردبیل، مشگین‌شهر، بیله سوار، سرعین، نمین، نیر، گرمی، کوثر و اصلاندوز در وضعیت آبی قرار دارند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها