موج
کدخبر : ۳۶۴۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364208

وحید میرمحمدی خبر داد:

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از جابجایی بیش از 3 میلیون و 500 هزار تن کالا در سطح استان اردبیل خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اردبیل، وحید میر محمدی ، رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با اشاره به جابجایی بیش از 3 میلیون و 500 هزار تن کالا افزود: رانندگان سخت کوش ناوگان باری و مسافری استان برای اخذ کارت سلامت باید با در دست داشتن صرفا معرفی نامه از مراکز صدور کارت هوشمند به مراکز طب کار سلامت شغلی رانندگان واقع در شهرستانهای اردبیل و پارس آباد مراجعه کنند.

وی از صدور 11 هزارکارت سلامت برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری استان خبر داد و افزود: 3 مرکز تخصصی طب کار در استان جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری درحال فعالیت هستند.

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی سنجی، شنوایی سنجی، روانشناسی، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون، چربی خون جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود.

میر محمدی از صدور و تمدید 11 هزارو 282 کارت هوشمند در 10 ماه گذشته خبر داد و تصریح کرد: اخذ کارت سلامت از جمله شرایط بسیار مهم داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای رانندگان پرتلاش در بخش حمل و نقل جاده ای است.

وی فعالیت 141 شرکت حمل و نقل کالا و مسافر با بیش از 8 هزارو 899 دستگاه ناوگان مسافری و باری در استان را یادآور شد و افزود:13 هزارو 796 راننده پرتلاش در بخش حمل و نقل کالا و مسافری استان فعالیت می کنند.

رئیس اداره حمل ونقل کالای راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل بیان کرد: در قالب کمیسیون های ماده ۱۲ و11نظارت ویژه برعملکرد شرکت‌های حمل و نقل انجام می شود و مردم ،رانندگان ، مسافران و صاحبان کالا می توانند هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه 141 جهت رسیدگی به اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها