موج
کدخبر : ۳۶۴۰۴۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364041

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان خبر داد:

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان از انهدام 3 باند بزرگ قاچاق سوخت در اصفهان و کشف بیش از 200 هزار لیتر سوخت قاچاق در این زمینه خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، علی اصفهانی در جمع اصحاب رسانه در خصوص قاچاق سوخت بیان داشت: در یک سال گذشته 3 باند بزرگ قاچاق سوخت متلاشی شده و بیش از ۲۰۰ هزار لیتر سوخت قاچاق از ین افراد کشف شده است.

وی با بیان اینکه ۴۰۰ پرونده اقتصادی در استان تشکیل شده است، گفت: از ابتدای سال جاری تا کنون ۲۷۶ هزار و ۴۸۷ پرونده به دادگستری اصفهان وارد شده و 281 هزار پرونده خروجی داشته‌ایم.

وی ادامه داد: دادستان به عنوان مدعی‌العموم وظیفه دارد در مواردی که حقوق عامه مورد تهاجم قرار می‌گیرد ورود کرده و از حق مردم دفاع کند.

این مقام مسئول اظهار کرد: در راستای مطالبه حقوق شهروندی ۷۹۰ مورد مکاتبه و تذکر به دستگاه‌های اجرایی ارسال و ۱۶۶ گزارش مردمی در سامانه سجام طی ۱۱ ماه گذشته و همچنین بیش از ۲۰۰ دستور برای پیگیری انجام شده است.

علی اصفهانی با بیان اینکه دادسرا با سازمان صمت تحت عنوان کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و ستاد تنظیم بازار همکاری دارد، توضیح داد: در جلسات مختلف ۵ هزار و ۳۸ مصوبه در بخش های تأمین اجتماعی، مالیاتی، عمرانی و رونق واحدهای تولیدی داشته ایم.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان در خصوص استفاده مازوت در نیروگاه‌های اصفهان گفت: با توجه به شایعاتی  مبنی بر استفاده سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان بنده شخصا از نیروگاه ها بازدید کردم ومشخص شد که پلمب‌هایی که در سال ۹۳ در نیروگاه ها انجام شده است پابرجا مانده  و هیچگونه سوخت مازوت در نیروگاه‌های اصفهان  استفاده نشده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها