موج
کدخبر : ۳۶۴۰۰۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-364000

فرمانده سپاه شهرستان چالوس خبر داد:

فرمانده سپاه شهرستان چالوس از اجرای ۲۵۰ برنامه دهه فجر با شعار «انقلاب اسلامی بالنده و مقتدر چون کوه استوار» در سطح شهرستان چالوس در طول ایام دهه فجر خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، سرهنگ عابدین داغمه چی در نشست خبری با خبرنگاران با تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر درباره برنامه های این ایام در شهرستان چالوس اظهار داشت: مسئولیت کمیته های اجرایی برنامه های دهه فجر در شهرستان چالوس مشخص شد و در نخستین روز به صورت مجازی نواختن زنگ انقلاب را در برنامه «شاد» آموزش و پرورش داریم.

وی ادامه داد: رژه موتوری از فرودگاه نوشهر به سمت میدان مخابرات شهرستان چالوس، رزمایش بزرگ پایگاه‌های مقاومت بسیج محلات، پخش سرودها و نواهای انقلاب از سیستم صوتی مساجد و خودرویی، نشست روشنگری، برگزاری کارگاه آموزشی بهداشت روانی فضای مجازی، برگزاری گشت رضویون، رزمایش گشت‌های محله محور همراه با ایست و بازرسی و پویش «هر خانه یک پرچم» از برنامه‌های نخستین روز دهه مبارک فجر شهرستان چالوس است.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس با اشاره به اینکه امسال در شرایط کرونایی قرار داریم بسیاری از برنامه ها به شکل مجازی برگزار می‌شود، تصریح کرد: نیروهای مسلح به جز تأمین امنیت، کارهای مهم و اساسی همچون خدمت به ملت دارد و به همین منظور در همین روزهای کرونایی نهضت کمک مؤمنانه و همدلی انجام شد که البته در ادامه نیز توسط سپاه و پایگاه‌های بسیج رزمایش کمک مؤمنانه ایام دهه فجر همزمان با سراسر کشور در چالوس هم اجرایی خواهد شد.

وی از افتتاح و بهره برداری از 5 خانه محروم خبر داد و گفت: البته سعی داریم تا قبل روز افتتاح، این تعداد را به عدد ۸ خانه برسانیم.

داغمه چی با بیان اینکه رادیو انقلاب با همت بخش فرهنگی سپاه شهرستان چالوس در سطح شهرستان اجرا می شود و هر روز یک مناسبتی ویژه دارد که برنامه‌هایش انجام می‌شود، عنوان کرد: اعزام ۴۲ گروه جهادی به 235 نقطه از محلات شهرستان چالوس با شعار «انقلاب اسلامی، جوان ایرانی، امید و خودباوری و پیشرفت علمی» را هم خواهیم داشت.

وی افزود: آزادی مادران زندانی جرائم غیرعمد تحت عنوان «مادرم به خانه برمی گردد» از دیگر برنامه های دهه فجر است که به شکرانه میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) انجام می‌شود و در این زمینه دو نفرشناسایی شدند که آزاد خواهند شد.

فرمانده سپاه شهرستان چالوس با اشاره به اینکه رژه موتوری و خودرویی در روز ۱۲ بهمن و نیز ۲۲ بهمن در سطح شهرستان انجام می‌شود، اظهار داشت: در زمینه محتوایی نیز تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی امیدآفرینی در قالب نهضت روشنگری را داریم که امید در دل مردم ایجاد شود و دستاوردهای نظام و انقلاب برای مردم بیان شود.

وی بیان کرد: انقلاب اسلامی در همه ابعاد نظامی، فرهنگی، اقتصادی، اجتماعی و... پیشرفت‌های زیادی کرد و یک کشور توانمند است و حرف اول را می‌زند و این نشان از بالندگی و اقتدار است.

این مسئول از احداث گلزار شهدا در دو نقطه از چالوس که دارای یک شهید هستند خبر داد و گفت: بیش از ۱۰۰ پایگاه مقاومت بسیج در سطح محلات چالوس در طرح شهید سلیمانی شرکت دارند و مردم نیز همکاری و همراهی بسیار خوبی در بحث مقابله با کرونا داشتند و از این بابت از همه مردم سپاسگزاریم.

داغمه چی افزود: کوهپیمایی و عطر افشانی گلزار شهدای «پنجک» و «باندر»، پیاده روی خانوادگی، برگزاری مسابقه بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی در حلقات صالحین، نشست گفتمان انقلاب اسلامی، مسابقات بومی و محلی، مسابقات تنیس روی میز، فراخوان رزمی و امدادی گروهان مستقل حضرت معصومه (س)، تدوین کتاب جشنواره شعر سردار سلیمانی، برگزاری نور افشانی در میادین شهرهای چالوس، مرزن آباد و هچیرود، ایستگاه صلواتی سیار درب منازل و مسابقات گل کوچیک از دیگر برنامه های ایام الله دهه فجر است که توسط سپاه و بسیج در شهرستان چالوس اجرا می‌شود.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها