موج
کدخبر : ۳۶۳۷۵۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363756

امام جمعه تبریز:

امام جمعه تبریز گفت: پیام دهه فجر امسال فعال سازی آحاد مردم و آماده سازی مردم برای مقابله با دسیسه‌های دشمنان است.

به گزارش خبرگزاری موج آذربایجان شرقی، حجت الاسلام والمسلمین سید محمد علی آل هاشم در نشست ستاد هماهنگی بزرگداشت یوم الله دهه فجر اظهار داشت: توجه به تبلیغات محیطی، فضاسازی و برگزاری جشن‌های پیروزی انقلاب خوب است، اما آنچه نیاز امروز کشور است؛ در کنار حفظ هوشیاری در برابر توطئه‌های دشمنان غنا بخشی به محتوای برنامه‌های گرامی داشت دهه فجر است.

امام جمعه تبریز با اشاره به توطئه‌های عظیم و سخت دشمنان علیه انقلاب مردم ایران در ۴۲ سال گذشته اضافه کرد: جشن واقعی برای گرامیداشت سالروز پیروزی انقلاب تلاش برای تقویت اقتصاد و رونق تولید داخلی است که همه آحاد مردم و مسئولان در به ثمر رسیدن آن نقش و وظیفه بزرگی دارند.

وی با تاکید بر اینکه نباید فریب زبان بازی دشمنان را بخوریم گفت: ایجاد شکاف بین مردم و مسئولان توطئه‌ای که دشمن سالهاست آن را دنبال می کند، اما باید مراقب باشیم دشمنی که از در بیرون رانده ایم دوباره از پنجره وارد نشود.

نماینده، ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی با بیان اینکه بیش از ۴۰ سال است با توکل بر خدا در برابر دشمنان ایستادیم، ادامه داد: ابعاد معنوی و توکل برخدا را در خودمان تقویت کنیم تا رسیدن به اهداف انقلاب همچون گذشته به پیروزی برسیم.

امام جمعه تبریز وحدت، همدلی، یکپارچگی و انسجام مردمی را از مهمترین مولفه‌های غلبه بر دشمنان دانست و تصریح کرد:  باید تمامی سلایق، گروه ها، جناح‌ها و آحاد مردم در برابر دشمنان متحد شوند و حرف واحدی داشته باشند.

وی با تاکید بر ارتقاء سطح آگاهی مردم به عمق استراتژی راهبردی آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: هدف نهایی دشمنان تغییر نظام اسلامی و فروپاشی جمهوری اسلامی ایران است، به همین منظور باید آگاه سازی عمومی به واقعیات سیاسی و مقابله با تحریم‌ها و نیز تمرکز بر اقتصاد مقاومتی و نیز ایجاد ثبات در اقتصاد و معیشت مردم در اولویت قرار داشته باشد.

حجت الاسلام والمسلمین آل هاشم توجه به محرومان در دهه فجر را مهم دانست و ادامه داد: در این ایام لازم است مسئولان به مشکلات اقتصادی مردم توجه بیش از پیش داشته باشند و به تقویت حس اقتدار ملی و ایجاد آمادگی‌های لازم بین نیرو‌های انقلابی و مردم بیشتر و بهتر وارد عمل شوند.

وی پیام دهه فجر امسال را فعال سازی آحاد مردم و آماده سازی مردم برای مقابله با دسیسه‌های دشمنان اعلام کرد و گفت: در این زمینه بهره گیری از امکانات فضای مجازی برای جریان سازی سالم و پاسخ گویی به شبهات و ابهامات بسیار ضروری بوده و مهم می‌باشد.

نمایندهٔ ولی فقیه در آذربایجان شرقی احیای روحیه انقلابی گری در جامعه را جزو مهمترین اقدامات برای تداوم راه پرصلابت انقلاب اسلامی بیان کرد و گفت: تجلیل از نیرو‌های انقلابی و مبارزان دوران انقلاب اسلامی توسط شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی آذربایجان شرقی گامی مهم و پسندیده با هدف تکریم این نیرو‌ها است و می‌تواند در زنده نگه داشتن آرمان‌های اصیل انقلاب اسلامی مهم و تاثیرگذار باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها