موج
کدخبر : ۳۶۳۵۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363542

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان:

مدیر منطقه ۱۰ شهرداری اصفهان گفت: شهرک سلامت به منظور ارتقای سطح سلامت شهر اصفهان و کاهش ترافیک مرکز شهر به دلیل وجود مطب‌های پزشکان احداث شده است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، حمید شهبازی اظهار کرد: شهرک سلامت یکی از ابر پروژه‌های مشارکتی این منطقه است که به منظور ارتقای سطح سلامت شهر اصفهان و کاهش ترافیک مرکز شهر به دلیل وجود مطب‌های پزشکان احداث شده و در حال حاضر بخش‌هایی از آن بهره‌برداری شده است.

وی با بیان اینکه فاز نخست پروژه شهرک سلامت به کلینیک‌های تخصصی و فوق تخصصی، مراکز تجاری مرتبط با بهداشت و سلامت، هایپر سلامت (عرضه کننده محصولات غذایی سالم و طبیعی (ارگانیک) تعلق دارد، افزود: فاز دوم به مراکز پاراکلینیکی شامل آزمایشگاه، مرکز توانبخشی و مرکز جامع سرطان که بزرگترین مرکز پرتودرمانی خاورمیانه محسوب می‌شود اختصاص یافته و در این فاز سالن کنفرانس جهت اجرای برنامه‌های آموزشی منطبق با train & learn برای پزشکان و بیماران ایجاد شده است.

این مقام مسئول ادامه داد: فاز سوم به منظور ارائه خدمات مطلوب به بیمارانی که جهت دریافت خدمات درمانی از نقاط مختلف دنیا به اصفهان سفر کرده‌اند به هتلی چهار ستاره اختصاص یافته که در حال اجرا است.

مدیر منطقه 10 شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: از دیگر اقدامات مهم در این مجموعه ایجاد دپارتمان گردشگری سلامت است که ضمن استفاده از نظرات مشاوران بین‌المللی و داخلی طرحی ویژه جهت ساماندهی این صنعت جهت تبدیل استان اصفهان به قطب گردشگری سلامت در دست اجرا دارد.

شهرک سلامت اصفهان

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها