موج
کدخبر : ۳۶۳۵۰۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363501

با حضور معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده؛

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان از افتتاح نخستین مرکز توانمندسازی بانوان در شهر اصفهان با حضور معاون رئیس جمهور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، علی باقری اظهار کرد: با حضور معصومه ابتکار مرکز توانمندسازی بانو امامی در منطقه 12 شهر اصفهان با اعتبار 57 میلیارد ریال به بهره برداری می رسد.

وی با اشاره به زیربنای یک هزار و 150 متری مرکز توانمندسازی بانوان، گفت: این مرکز با هدف کاهش آسیب های اجتماعی به ویژه در بین بانوان منطقه و ایجاد توانمندی برای زنان آسیب پذیر در شهر راه اندازی شده است و نخستین مرکز با این ویژگی در شهر اصفهان به شمار می رود.

مدیر منطقه 12 شهر اصفهان افزود: بهره برداری از پارک سوار عاشق آباد با هزینه اجرا و تملک بیش از 400 میلیارد ریال از دیگر طرح هایی است که به زودی در دهه فجر در اختیار شهروندان قرار می گیرد و دارای 17 هزار و 500 مترمربع مساحت است.

وی با اشاره به اینکه خیابان آرمان نیز با هزینه اجرای 35 میلیارد ریال و هزینه آزادسازی 360 میلیارد ریال با طول 600 و عرض 30 متر در اختیار مردم منطقه 12 قرار می گیرد، گفت: خیابان سازی محور اتصالی محلات عاشق آباد و شهرک مهدیه به شهرک امیرکبیر با هزینه اجرای 15 میلیارد ریال به طول یک هزار و صد متر نیز بهره برداری می شود.

باقری با اشاره به ساخت خیابان فیروزه و ساماندهی خیابان معرفت با اعتبار 15 میلیارد ریال به طول 570 متر در منطقه 12، تصریح کرد: همچنین پل عابر پیاده خیابان کاوه که با اعتبار 17 میلیارد ریال ساخته شده است، آماده بهره برداری است.

وی بیان کرد: همچنین خیابان سازی محور اتصالی شهرک مهدیه به خیابان مینو و کندرو خیابان امام خمینی (ره) حدفاصل خیابان 12 بهمن تا خیابان زرین، به طول 400 متر به زودی در اختیار ساکنان منطقه 12 قرار می گیرد.

مدیر منطقه 12 شهرداری اصفهان افزود: در مجموع برای پروژه های جدید منطقه 12 بیش از 987 میلیارد و 500 میلیون ریال اعتبار صرف شده است.  

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها