موج
کدخبر : ۳۶۳۴۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363489

معاون عمرانی استاندار یزد تاکید کرد:

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد هدف از ساماندهی معادن شن و ماسه را افزایش کیفیت تولید همراه با رعایت ملاحظات زیست محیطی ‌استان و ارائه خدمات مناسب به مردم عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج یزد، محسن صادقیان ‌ معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار یزد صبح امروز در جلسه بررسی طرح ساماندهی معادن شن و ماسه استان، ضمن تقدیر و تشکر از انجمن شن و ماسه و بتن آماده استان به جهت همراهی، تعهد و مسئولیت پذیری در طرح ساماندهی معادن شن و ماسه، افزود: برای اولین بار در استان بانک اطلاعاتی معادن شن و ماسه استان تهیه شده است.

وی ادامه داد: این اطلاعات در دستگاه های مرتبط سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد، اداره کل راه و شهرسازی، اداره کل منابع طبیعی، مدیریت امور اراضی و شرکت آب منطقه‌ای استان یکسان سازی شده است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تاکید کرد: این طرح به ما کمک می کند که بتوانیم برنامه کوتاه مدت و بلندمدت برای معادن شن و ماسه استان ترسیم کنیم.

 در این جلسه نماینده انجمن شن و ماسه و بتن استان ضمن ارائه گزارش از معادن شن و ماسه سطح استان در خصوص کنترل و نظارت و ایجاد رده کیفیت استاندارد برای تمامی معادن، درباره سامانه فروش آنلاین شن و ماسه و مصالح ساختمانی توضیح داد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها