موج
کدخبر : ۳۶۳۲۳۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363235

محمدرضا پورابراهیمی:

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس: بحث قنات ها و آب های زیرزمینی هم موازی با طرح انتقال آب از خلیج فارس درحال انجام است و نباید برای بحث آب کرمان تنها به انتقال از خلیج فارس بسنده کرد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، محمدرضا پورابراهیمی، نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی در نشست هم‌اندیشی و ارائه راهکارهای مناسب با توجه به وضع موجود کرمان با اعضای انجمن ها و تشکل های مردم نهاد کرمان گفت: امروز افتخارمی کنیم آب خلیج فارس را در کرمان داریم و خط دوم پروژه را هفته گذشته با استاندار جدید توافق کردیم و به زودی عملیاتی می شود این خط سالیانه حدود 200 میلیون مترمکعب آب در سال ظرفیت دارد که از خط جدید هم بیشتر است .

پورابراهیمی با بیان لزوم احیا قنوات برای تامین آب کرمان گفت: بحث قنات ها و آب های زیرزمینی هم موازی با این طرح درحال انجام است و نباید برای بحث آب کرمان تنها به انتقال از خلیج فارس بسنده کرد و مباحث قنات و احیاء آنها نیز باید در دستور کار جدی باشد.

 رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به بحث ساخت و سازهای منطقه کوه های صاحب الزمان و اعتراضات مردمی گفت : در بعضی از موضوعات از جمله مسائل ارتفاعات کوه های صاحب الزمان و منطقه شیوشگان کرمان کارشناس این حوزه نیستم اما باید در بسیاری از مسائل با پیشرفت های تکنولوژی جلو رفت. و در این مورد هم می شود همسو با تکنولوژی جلو رفت.

نماینده مردم کرمان و راور اظهار داشت: با وجود مرقد نورانی سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، کرمان در آینده نزدیک شهر کرمان به ملجا و زیارت گاه عاشقان سردار دل ها  در کشور و جغرافیای مقاومت تبدیل می شود و باید براساس قانون، ضوابط و کار تخصصی با بهره گیری از ایده های نوین کارهای شایسته و در خور شان این مزار شریف و شخصیت بزرگ سردار شهید حاج قاسم سلیمانی انجام شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها