موج
کدخبر : ۳۶۳۰۸۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363084

طی 24 ساعت گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا در منطقه کاشان طی شبانه روز گذشته خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 8 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 5 نفر آنها اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر در منطقه کاشان ۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۷ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد ۱ نفر اهل توابع آران و بیدگل، ۱ نفر اهل محلات و ۵ نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول ادامه داد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان 82 سال و حداقل سن 37 سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در شبانه روز گذشته طی ۲۴ ساعت گذشته ۱ نفر در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل بستری شده که اهل آران و بیدگل است.

 این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع 65 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 49 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 16 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 18 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 13 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 5 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان که یک زن ۵۸ ساله بوده، در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون 123 هزار و 148 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی گفت: همچنین تا کنون هشت هزار و 247 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها