موج
کدخبر : ۳۶۳۰۶۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363066

رییس سازمان بسیج رسانه کشور:

رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت: خبرنگاران باید مردم و جامعه را آگاه کند و تولیدات رسانه‌ها اگر با حقیقت منطبق نباشد باعث فروپاشی می‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، مسعود بصیری پیش از ظهر امروز شنبه در آیین ششمین اختتامیه جشنواره رسانه ای ابوذر در کردستان اظهار داشت: قدرت و اثرگذاری رسانه‌ها برای سرعت بخشیدن به اضمحلال یا فروپاشی یک سازمان، ساختار و جامعه زیاد است. 

رییس سازمان بسیج رسانه کشور گفت‌: رسانه‌ها امید، توانمندی و روی پای خود ایستادن را در کشور تقویت و تبیین کنند.

وی با بیان اینکه خبرنگاران پیامبران حقیقت در جامعه هستند. تاکید کرد: خبرنگاران باید مردم و جامعه را آگاه کند و تولیدات رسانه‌ها اگر با حقیقت منطبق نباشد باعث فروپاشی می‌شود. 

بصیری با بیان اینکه رسانه‌ها باید حقیقت و واقعیت دنیای غرب را بیان کنند افزود: بزرگترین مکتب‌های غرب درگیر مشکلات اقتصادی هستند و امریکا با همه ثروتی که اندوخته توان اداره جامعه خود را ندارد.

وی تاکید کرد: رسانه‌ها باید بگویند بیشترین تجاوز به کودکان و زنان در اروپای غربی است و بسیاری در این کشورها با فقر دست و پنجه نرم می‌کنند. 

بصیری با اشاره به جشنواره ابوذر اطهار داشت: امیدوارایم این جشنواره‌ها و حمایت‌ها بابی برای یاداوری ها در مورد توانمندی های خودمان و حقیقت اسلام داشته باشیم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها