موج
کدخبر : ۳۶۳۰۲۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-363023

طی 9 ماهه سال جاری؛

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان اصفهان از بهره مندی بیش از 141 هزار مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از خدمات بیمه مکمل درمان این نهاد خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، کریم زارع بیان داشت: در حال حاضر ۱۴۱ هزار و ۲۹۳ نفر از جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان مشمول استفاده از خدمات بیمه مکمل درمان هستند.

وی اضافه کرد: ۱۴۱ هزار و ۲۹۳ مددجوی تحت حمایت کمیته امداد اصفهان از خدمات بیمه مکمل درمان این نهاد بهره مند هستند که در ۹ ماهه سپری شده از سال جاری بیش از 174 میلیارد و 290 میلیون ریال کمک هزینه در این زمینه دریافت کرده اند.

وی با یادآوری اینکه جامعه تحت حمایت این نهاد از دو بیمه درمانی پایه و مکمل بهره‌مند هستند، گفت: بیمه پایه مددجویان «خدمات درمانی» است که یکی از معتبرترین و بزرگترین سازمان های بیمه‌گر کشور است و همه افراد تحت پوشش با دریافت دفترچه های این بیمه از خدمات آن بهره مند هستند.

این مقام مسئول با بیان اینکه بیمه های پایه همه هزینه های درمانی به ویژه فرانشیز را پوشش نمی دهند، گفت: این مسئله برای مددجویان که از اقشار نیازمند و آسیب پذیر جامعه هستند، مشکلات زیادی ایجاد می‌کند.

کریم زارع افزود: برای کمک به مددجویان در این زمینه یک بیمه مکمل درمانی برای آنها در نظر گرفته شده است که با مراجعه به دفاتر این نهاد و ارائه اسناد و مدارک مربوطه از مزایای آن بهره مند می‌شوند.

مدیرکل کمیته امداد اصفهان همچنین گفت: در ۹ ماهه سپری شده از سال ۹۹ بیش از 174 میلیارد و 290 میلیون ریال کمک هزینه مکمل درمان به مددجویان اصفهانی پرداخت شده است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها