موج
کدخبر : ۳۶۲۹۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362971

تعهد شهرستان اشکذر تا پایان سال جاری آموزش 770 نفر نیروی شاغل در گلخانه و 177 نفر متقاضی جدید می باشد که با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد اولین دوره آموزشی نیروی کار ماهر گلخانه آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، نبوی زاده مدیر جهادکشاورزی شهرستان اشکذر اظهار داشت: اولین دوره آموزشی تربیت نیروی کار ماهر گلخانه با حضور مدیر هماهنگی ترویج جهاد کشاورزی و مدیران مراکزخدمات غیردولتی (ترنج گستر و همت ایساتیس) سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان یزد، در یکی از گلخانه های شهرستان اشکذربرگزار گردید.

نبوی زاده گفت: با توجه به پتانسیل و وضع موجود گلخانه های فعال و در حال بهره برداری شهرستان که به مساحت حدود 450 هکتار می رسد و همچنین نظر به اهمیت توسعه منابع انسانی شاغل در بخش کشاورزی و توانمندسازی نیروی کار؛ کمیته شهرستانی با حضور نماینده مرکز فنی و حرفه ای، مدیریت جهادکشاورزی و سازمان نظام مهندسی کشاورزی در مدیریت جهادکشاورزی شهرستان اشکذر برگزار شد.

به نقل از روابط عمومی، وی افزود: امیدواریم با همکاری اعضای کارگروه در تربیت نیروی کار ماهر، توسعه کشت گلخانه ای و افزایش کیفیت و راندمان تولید محصولات گلخانه ای را شاهد باشیم.

لازم به ذکر است، تعهد شهرستان تا پایان سال جاری آموزش 770 نفر نیروی شاغل در گلخانه و 177 نفر متقاضی جدید می باشد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها