موج
کدخبر : ۳۶۲۷۶۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362760

با رای کمیته انضباطی حمل ونقل عمومی کیش پروانه تاکسیرانی و مجوز تاکسی راننده متخلف جزیره کیش که شب گذشته با یک خبرنگار درگیر شده بود باطل شد.

به گزارش خبرگزاریموج هرمزگان، مدیرحمل ونقل عمومی جزیره کیش گفت: درپی درگیری راننده متخلف تاکسی با شهروند و سپس یکی از خبرنگاران جزیره کیش که حوالی ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه نیمه شب ۳۰ دی اتفاق افتاد. جلسه فوری کمیته انضباطی حمل و نقل شهری با موضوع بررسی این درگیری برگزار شد که درنهایت مصوب شد پروانه تاکسیرانی راننده خاطی ومجوز تاکسی ابطال شده وجهت تایید نهایی به شورای ترافیک ارجاع داده شد.

ماجرا این بود که مدیرمسئول روزنامه بشارت کیش بعد از پایان چند برنامه به مناسبت سالروز تولد این روزنامه همراه با همسر و فرزندان خود از محل کار باز میگشت جلو ساختمان رویامال با صحنه درگیری یک راننده تاکسی با زن و شوهر جوان که راننده و سرنشین خودرو اسپرتیج بودند مواجه شد‌.

باتوجه به صحبت ها درگیری بر سر رعایت حق تقدم بود اما باوجود سوار شدن مرد جوان وهمسرش برای ترک محل راننده تاکسی دوباره به سمت آنها حمله ور شد ومرد جوان را پایین کشید و به باد کتک گرفت.

حس کنجکاوی خبرنگاری و پیگیری گزارش مربوط با مشکلات تاکسی دارها در کیش باعث توقف در محل درگیری شد. باتوجه به سوابق درگیری تاکسی ها با مردم، برای رساندن صدای مردم باید مستندی از ماجرا تهیه وبه مسئولان و مراجع مربوطه منعکس شود.

خبرنگار بشارت کیش شروع به فیلمبرداری از صحنه کرد که ناگهان راننده تاکسی متوجه شد و مرد جوان را رها کرده و به سمت خبرنگار حمله ور شد.

راننده تاکسی دیگری هم به کمک وی آمد ،راننده تاکسی دوم با قاپیدن گوشی خبرنگار، در ضرب وشتم خبرنگار با همکارش مشارکت کرد.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها