موج
کدخبر : ۳۶۲۴۸۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362482

تشکری در نشست کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد:

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد گفت: تمامی کشورها روز استقلال خود را باشکوه جشن می گیرند. در سال جاری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن که هرساله با شور و حرارت خاصی با شرکت آحاد مردم انجام می شد برگزار نمی شود، لذا به دلیل حضور و استفاده گسترده نسل جوان و شهروندان از فضای مجازی و شبکه های ارتباطی، برنامه هایی که برای بزرگداشت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در نظر گرفته می شود باید در بستر فضای مجازی صورت گیرد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، عماد تشکری سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان یزد در نشست کمیته کارگری و کارفرمایی ستاد دهه فجر استان یزد گفت: شاکله انقلاب اسلامی مردمی بودن است که  واژه جمهوری و اسلامی دو عنصر جدانشدنی از یکدیگر است.

وی تصریح کرد: امید آفرینی یکی از محورهای فعالیت کارگروه بزرگداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی است. خروجی برنامه های ما باید ملت سازی باشد. ملت سازی یعنی از طریق دیدگاه های فکری، مذهبی، انقلابی و مسائلی که مردم نسبت به آن احساس مشترک دارند، باعث جمع شدن و یکپارچه سازی آنها علیرغم مشکلات فراوانی که تحریم های ناجوانمردانه استکبار برای کشور به وجود آورده است شویم.

وی ادامه داد: تمامی کشورها روز استقلال خود را باشکوه جشن می گیرند. در سال جاری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن که هرساله با شور و حرارت خاصی با شرکت آحاد مردم انجام می شد برگزار نمی شود، لذا به دلیل حضور و استفاده گسترده نسل جوان و شهروندان از فضای مجازی و شبکه های ارتباطی، برنامه هایی که برای بزرگداشت چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی ایران در نظر گرفته می شود باید در بستر فضای مجازی صورت گیرد.

سرپرست تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تبیین دستاوردهای انقلاب اسلامی در بخش کارگری  و نقش کارگران در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی را ضروری برشمرد و تاکید کرد: هم اندیشی و هم افزایی واحدهای کارگری برای اجرای کیفی برنامه های گروهی، اجتماعی، فرهنگی و ورزشی ویژه کارگران از اهم وظایف کمیته کارگری و کارفرمایی است که باید مورد توجه اعضا قرارگیرد.

وی با اشاره به اینکه استان یزد دارای جامعه بزرگ کارگری است خاطرنشان کرد: یکی از مهمترین کارگروه هایی که جهت گرامیداشت دهه فجر تشکیل می شود کمیته کارگری و کارفرمایی است. انتظار می رود واحدهای تولیدی به صورت مجزا آذین بندی و برنامه های مختلف را همانند سال های گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی برای کارگران خود در دستور کار قرار دهند.

تشکری اضافه نمود: به مناسبت نامگذاری سال به نام جهش تولید، شعار کمیته کارگری استان یزد جهش تولید و گذر از مشکلات امروزی» است. یکی از اهدافی که این کمیته دنبال می کند اقداماتی در جهت رفع مشکلات اقشار آسیب پذیر جامعه است.

وی همچنین با بیان اینکه در 15 بهمن ماه، روز بزرگداشت زن و مادر را داریم افزود: بزرگداشت این روز و تجلیل از بانوان کارگر و کارآفرین استان در عرصه تولید از برنامه هایی است که در دهه فجر انجام می شود.

تشکری بازدید و دلجویی از خانواده کارگرانی که به علت ویروس منحوس کرونا جان خود را از دست داده اند را از دیگر برنامه های این کمیته برشمرد و افزود: به صدا درآمدن زنگ انقلاب در واحدهای تولیدی استان، افتتاح خانه بهداشت کارگری، برگزاری همایش ورزش صبحگاهی ویژه کارگران، افتتاح خانه فرهنگ، اهدا کتاب و افتتاح کتابخانه در یکی از واحدهای تولیدی، برگزاری شیفت ایثار و ... برخی از برنامه هایی  کمیته کارگری استان یزد است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها