موج
کدخبر : ۳۶۲۲۳۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-362236

سردار محمدرضا میرحیدری:

فرمانده انتظامی استان اصفهان گفت: حضرت فاطمه زهرا (س) اولین شهیده راه ولایت توصیف و مهمترین درس از زندگی این بانوی بزرگ اسلام را دفاع از ولایت است.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سردار محمدرضا میرحیدری با تسلیت فرا رسیدن سالروز شهادت بانوی بزرگ اسلام گفت: بدون شک حضرت فاطمه (س) اولین شهیده  راه ولایت است و تنها کسی است که بیشترین فداکاری و جان نثاری را در راه ولایت از خود نشان داد.

وی افزود: مهم ترین درس از زندگی حضرت فاطمه زهرا (س) دفاع از ولایت و پیروی از دستورات ولی امر زمان و حمایت  از این مقام عالی رتبه است و همانطور که این بانوی بزرگ اسلام تا پای جان از ولی امر زمان خود دفاع و در این راه شهید شد ما نیز باید که در خط مقدم ولایت فقیه هستیم  در این راه از هیچ تلاش  و کوششی دریغ نکنیم .

فرمانده انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه حکومت ولایت فقیه یک حکومت دینی و سرآمد حکومت دیگر کشورها است افزود : این حُسن باعث شده که کشورهای مستکبر  و زورگو  در مقابل ایران اسلامی به زانو درآیند.

سردار میرحیدری،  حکومت ولایت فقیه را برخاسته از اعتقادات درونی مردم برشمرد و تصریح کرد :این حکومت بر اساس اعتقادات دینی کشور اداره می شود و بر اساس آموزه های دینی و حفظ جایگاه اسلام یک کارشناس دینی در راس حکومت قرار می گیرد اما حکومت های دیگر، فاقد این شاخص ها هستند چرا که آنان خانودگی حکومت کرده و فقط خود و خانواده خود را برای خدمت در رأس می بینند.

این مقام ارشد انتظامی  یکی از راه های مقابله با جنگ نرم دشمن و مصون شدن خانواده ها از آسیب ها و انحرافات را بهره گیری از سیره و روش زندگی ائمه اطهار به خصوص حضرت فاطمه زهرا (س) عنوان کرد و اظهار داشت: باید زندگی پُربار حضرت زهرا (س) برای نسل جوان جامعه ما به خوبی تشریح و تبیین شود و آنها به خصوص بانوان جوان ایشان را به عنوان الگویی نمونه برای خود انتخاب کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها