موج
کدخبر : ۳۶۱۸۲۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361829

مرضیه مهدوی خبر داد :

مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان : 4 گرمخانه در مکان های مختلف شهر کرمان آماده سازی و تجهیز می شود .

به گزارش خبرگزاری موج کرمان، مرضیه مهدوی، مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با اشاره به دستور و تاکید زینی‌وند استاندار کرمان جهت راه‌اندازی سریع گرمخانه‌ در شهر کرمان اظهار داشت: بلافاصه پس از تاکید استاندار، نشست دفتر اجتماعی استانداری با مدیرکل بهزیستی استان، فرماندار کرمان، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و رئیس ستاد مبارزه با مواد مخدر استان برگزار و تجهیز چهار مکان مختلف برای راه‌اندازی گرمخانه به تصویب رسید. 

وی افزود: امروز سه‌شنبه ۲۳ دی ماه نیز نشست دیگری در محل فرمانداری کرمان و با حضور رئیس کمیسیون اجتماعی شورای شهر، مدیر پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی شهرداری کرمان و نمایندگان نیروهای انتظامی و سپاه، کمیته امداد، بهزیستی، فنی و حرفه‌ای و اداره کل اتباع خارجی استانداری برای ساماندهی کودکان کار و متکدیان برگزار گردید. 

سرپرست دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری کرمان با بیان اینکه از صبح شنبه ۲۷ دی ماه، جمع‌آوری و نگهداری کودکان کار جهت پالایش و ساماندهی آنها صورت می‌گیرد، اضافه کرد: این مرکز نگهداری به صورت موقت راه‌اندازی شده است.

مهدوی ادامه داد: کودکان کار اتباع طبق قوانین مربوطه جهت ساماندهی به اداره کل امور اتباع خارجی و کودکان ایرانی به اداره کل بهزیستی تحویل داده می‌شوند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها