موج
کدخبر : ۳۶۱۴۴۲ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361442

در سال پایانی دولت تدبیر ؛

استاندار کرمان، در سال پایانی دولت تدبیر و امید ، قلم تغییرات را به دست گرفته و چند تغییر و انتصاب در حوزه‌های مختلف استانداری کرمان انجام داد.

به گزارش خبرگزاری موج کرمان ، علی زینی وند استاندار کرمان ، طی حکمی خانم حمیده واعظی را به عنوان سرپرست معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری و نخستین زن در جایگاه معاون استاندار کرمان منصوب شد.

استاندار کرمان با تقدیر از خدمات محمدرضا وفایی در سرپرستی معاونت توسعه مدیریت و منابع استانداری، وی را به عنوان مشاور رسمی خود انتخاب کرد.

دکتر حمیده واعظی،دکترای مدیریت و سابقه کار در استانداری کرمان و حوزه ستادی وزارت کشور در تهران را در کارنامه خود دارد.

همچنین استاندار کرمان، دکتر تاج‌‌الدین صالحیان را به سمت سرپرست دفتر استاندار منصوب و از خدمات آقای حبیب الله خنجری در این سمت تقدیر کرد.

ریاست دانشگاه فرهنگیان استان ایلام، معاونت پژوهش و منابع انسانی اداره کل آموزش و پرورش ایلام، ریاست دانشگاه جامع علمی کاربردی در ایلام از جمله سوابق دکتر صالحیان است.

برپایه این گزارش ،  سید حسن میرصادقی مدیرکل حراست استانداری با حفظ سمت به سرپرستی فرمانداری بردسیر منصوب شد. و آخرین حکم مدیرکلی نیز علی شهسواری برای دفتر امور شهری و شوراهای استانداری  بود که از سوی دکتر زینی‌وند استاندار کرمان به وی اعطا گردید.

پیش از این استاندار کرمان در مراسم معارفه خود متذکر شده بود که از بانوان و جوانان در مناصب کلیدی استانداری و استان استفاده خواهد کرد ، و این انتصابات نوید حرکت رو به جلوی جوانان و بانوان در این استان می باشد و امید است به همین انتصاب اخیر خاتمه پیدا نکند

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

نظرات:
  • پاسخ

    تشکر از استاندار و تبریک به خانم دکتر واعظی

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها