موج
کدخبر : ۳۶۱۲۲۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361226

با تلاش شبانه روزی تلاشگران مخابرات انجام شد؛

مجتمع عطاری شهرستان خوانسار با تلاش شبانه روزی تلاشگران مخابراتی به شبکه فیبر نوری مخابرات متصل شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، با توجه به افزایش استفاده از اینترنت در شرایط کنونی و احساس نیاز مشترکین به  افزایش کیفیت و کمیت پهنای باند، مجتمع عطاری شهرستان خوانسار با تلاش شبانه روزی تلاشگران مخابرات ی به شبکه فیبر نوری مخابرات متصل شد.

در راستای استفاده از فناوری های ارتباطی نوین نظیر اتصال منازل و مشاغل به شبکه فیبر نوری مخابرات یا فناوری FTTH امری ضروری به نظر می رسد بنا بر درخواست مجتمع تجاری عطاری خوانسار ،در کمترین زمان ممکن عملیات اجرایی اتصال این مجتمع به شبکه فیبر نوری به اتمام رسید و در حال حاضر با توجه به بستر ایجاد شده،مشترکین این مجتمع امکان استفاده از تلفن ثابت و شبکه اینترنت  با بالاترین کیفیت را خواهند داشت.

گفتنی است؛ تانوما (تار نوری مخابرات ایران)، سرویسFTTH/B یا (FIBER TO THE HOME/BUILDING )به معنی "فیبرنوری تا ساختمان/خانه" می باشد. این سرویس به تکنولوژی جدیدی اطلاق می شود که به جای استفاده از کابل مسی از فیبر نوری برای انتقال اطلاعات تا ساختمان و یا محل مشتری بهره می برد و می توان با استفاده از این بستر، سرویس های گوناگونی از جمله تلفن، اینترنت، سرویس های چند رسانه ای و دیگر سرویس های بر بستر دیتا را با سرعت و کیفیتی بسیار بالاتر از کابل مسی در اختیار مشترکین قرار داد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها