موج
کدخبر : ۳۶۱۱۹۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361196

حجت‌ الاسلام والمسلمین جواد اسماعیل‌نیا:

امام جمعه شهرستان بندرلنگه گفت: مسئول در نظام اسلامی رئیس مردم نیست بلکه خادم آنهاست، مسئولان باید در جمع های مردمی شرکت کنند و اجازه دهند مردم با آن‌ها راحت حرف بزنند.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین جواد اسماعیل‌نیا امام جمعه بندر لنگه ، با اشاره به تفسیر آیه ۴۶ سوره سبا در خصوص همنشینی مسئولان با مردم، گفت: به مسئولان شهرستان عرض می‌کنم که مفهوم مسئول در نظام اسلامی، رئیس مردم نیست که خود را جدا از آن ها بدانند؛ بلکه خادم ملت است.

وی ادامه داد: مسئولان باید در دسترس مردم باشند، در جمع‌های مردمی حاضر شوند و اجازه دهند که مردم راحت با آن‌ها همنشینی کنند و حرفشان را بزنند، مردم فهیم و با فرهنگ هستند و خود می‌دانند که چه انتظاری باید از مسئول خود داشته باشند.

امام جمعه شهرستان بندرلنگه خطاب به مسئولان، اضافه کرد: از همنشینی با مردم نترسید، من اهل الزام کردن مسئولان به حضور در نماز جمعه و سایر مراسمات مذهبی نیستم، هر مسئولی توفیق داشته باشد افتخار شرکت در مراسمات عبادی و قرار گرفتن در جمع بندگان خوب خدا را پیدا می‌کند، اما از مسئولان می‌خواهم با مردم باشند، مردم از کلاس گذاشتن برخی روسای ادارات و غیرممکن بودن ارتباط با آن‌ها گلایه دارند؛ رضای خدا را در رضای مردم وفادار و موئمن است بنابراین مسئولان باید با مردم بهتر از آن باشند که اکنون هستند.

حجت‌الاسلام اسماعیل‌نیا در پایان با تسلیت به مناسبت ارتحال عمار انقلاب و فقیه مجاهد آیت‌الله مصباح و تشکر از مردم قدرشناس و انقلابی شهرستان بندرلنگه جهت بزرگداشت اولین سالگرد سردار سلیمانی و همرزمانش در شهرهای بندرلنگه، بندرکنگ، بندرچارک و روستاهای شهرستان، گفت: از بسیج و سپاه عزیز و مقتدر هم برای برنامه‌ریزی و اجرای این دست برنامه‌ها تشکر می‌کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها