موج
کدخبر : ۳۶۱۰۹۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361097

سرلشکر سلامی :

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: گستره شخصیت هر شخص به قلمرو آرمان‌ها و ژرفای اعتقادات و باورها و میدان تاثیر و نفوذ شخصیت اوست و سردار سلیمانی را می‌توان در قله رفیع ارزش‌ها توصیف کرد.

به گزارش خبرگزاری موج، سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقالاب اسلامی،  امروز در اجلاسیه پایانی سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی، باحضور برخی وزرا ،خانواده معظم شهدا ، مسئولان و فرزندان سردار حاج قاسم سلیمانی گفت: آن روز زمانی از میان جمعیت می گذشتم،  از آسمان باران نمی بارید ؛ بلکه از چشم مردمان این دیار که به پهنای صورتشان سیلاب اشک جاری بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  افزود:  چه زود این یکسال گذشت و امروز گرد هم ما همراهان و همرزمان حاج قاسم اینجا جمع شدیم تا از یک حقیقت درخشان و جاری در بستر هستی سخن بگوییم

وی با بیان فرازی از شخصیت معنوی و مردمی سردار سلیمانی یاد آور شد: گستره شخصیت هر شخص به قلمرو آرمان‌ها و ژرفای اعتقادات و باورها و میدان تاثیر و نفوذ شخصیت اوست و سردار سلیمانی را می‌توان در قله رفیع ارزش‌ها توصیف کرد.

وی با بیان اینکه سردار شهید سلمیانی حرکت خود در این چهل سال را بر مدار شهادت و رضای خدا قرار داده بود، تصریح کرد: سردار سلیمانی حرکات و رفتارش بر اساس آموزه های دین و شریعت بود ؛ حاج قاسم عزیز ما شهید؛ زاده شد و شهید؛ زندگی کرد.

سرلشکر حسین سلامی در پایان با تشکر از مردم که در مراسم تشییع سردار سلیمانی عاشقانه و خالصانه صحنه های زیبایی از قدرشناسی و دلدادگی را نشان دادند ؛ گفت : درود خداوند بر شرف، غیرت و دل های پاک و صاف شما مردم عزیز و ولایتمدار ، زیرا به هر شکل روی زمین صفحه جاودانه ای از یک بدرقه باشکوه آفریدید

خبرنگار:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها