موج
کدخبر : ۳۶۱۰۸۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361081

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران خبر داد

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق غرب مازندران گفت: در اجرای اصول پدافند غیرعامل و مدیریت مصرف انرژی در سطح دستگاه های انرژی و همچنین تحقق منویات مقام معظم رهبری «مدظله العالی» مبنی بر تحقق شعار سال، نشست همکاری بین مسئولین بسیج ادارات شهرستان های تنکابن، رامسر و رؤسای ادارات برق و گاز شهرستان های تنکابن، رامسر و عباس آباد به میزبانی امور برق تنکابن برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری موج مازندران، کیوان فرح زاد در این نشست با تأکید بر گذر از زمستان بدون خاموشی اظهار داشت: از آنجایی که مصرف گاز خانگی و تجاری به دلیل برودت هوا افزایش و تحویل گاز به نیروگاه‌ها کاهش یافته است، تولید برق در نیروگاه ها با محدودیت هایی رو به رو شده است که نیازمند همراهی و همکاری مشترکان در مدیریت مصرف برق و گاز است.

وی ادامه داد: تنها با صرفه جویی ١٠ درصدی  می توان از خدشه وارد شدن به تولید نیروگاه ها و اعمال  خاموشی احتمالی جلوگیری کرد.

به گزارش موج مازندران؛ در این نشست در خصوص ارتقاء فرهنگ عمومی مدیریت مصرف انرژی در قالب تفاهم نامه همکاری مابین بسیج ادارات با هدف استفاده حداکثری از ظرفیت و توان بسیج در ترویج فرهنگ صرفه جویی در مصارف انرژی برق و گاز و تشکیل گروه های مشترک با رویکرد ارزیابی و ممیزی در سطح ادارات و برگزاری جلسات آموزشی توجیهی مسئولین تأسیسات ادارات، تصمیمات ارزنده ای اتخاذ شد.

سایر موضوعات نیز از قبیل تشویق و پاداش برای ادارات برتر در هر شهرستان از مصوبات این نشست با هدف گذر از زمستان بدون خاموشی بود.

نویسنده:
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها