موج
کدخبر : ۳۶۱۰۳۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-361037

علیرضا نقوی شهردار میبد از سوی علی اصغر مونسان وزیر گردشگری به عنوان دبیر شهر جهانی میبد_زیلو طی ابلاغ و گواهینامه ای معرفی شد.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، در مراسم اعطای گواهینامه روستاها و شهرهای ملی در محل کاخ موزه نیاوران، علیرضا نقوی شهردار میبد از سوی علی اصغر مونسان وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به عنوان دبیر شهر جهانی میبد_زیلو طی ابلاغ و گواهینامه ای معرفی شد.

متن گواهینامه به شرح زیر است:

ثبت روستاها و شهرهای جهانی صنایع دستی که به واسطه تعاملات سازنده معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی و فرمانداری ها و شهرداری ها و ادارات کل استان و شورای جهانی صنایع دستی به تحقق پیوست، دستاوردی بزرگ بود که ضمن افزایش روستاها و شهرهای ثبت شده فرصتی ذی قیمت را جهت توسعه آنها فراهم نمود لیکن این مهم نیازمند زیرساخت لازم و برنامه ریزی مورد نیاز است.

لذا به استناد مصوبه شورای عالی سازمان میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری مورخ 1396/3/23 بنا به پیشنهاد مدیر کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری استان یزد، با توجه به تجارب ارزشمند جنابعالی، به موجب این ابلاغ برای مدت دو سال به عنوان دبیر شهر جهانی میبد_ زیلو، منصوب می شوید.

از درگاه خداوند متعال موفقیت شما را در انجام امور به ویژه مشارکت شما در انجام امور مشترک شبکه فرمانداران و شهرداران روستا و شهر های جهانی که از طریق شورای جهانی صنایع دستی پیش‌بینی شده، خواستارم.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها