موج
کدخبر : ۳۶۰۸۵۰ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360850

استاندار کرمانشاه:

هوشنگ بازوند گفت: مشکلات اراضی شهرک پردیس کرمانشاه با پیگیری راه و شهرسازی و ارتش حل می‌شود و تأکید می‌کنم مدیران باید با اهتمام جدی پیگیر دغدغه مندی مردم باشند.

به گزارش خبرگزاری موج کرمانشاه، استاندار کرمانشاه در جلسه بررسی مشکلات اراضی شهرک پردیس کرمانشاه با مدیران دستگاه‌های اجرایی ذی‌ربط و امیر آریانفر فرمانده قرارگاه منطقه غرب ارتش برگزار شد؛ اظهار داشت: اسناد اراضی پردیس جدید با توجه به انجام فرآیندهای قانونی صادر شود و مشکل سایر اراضی نیز با هماهنگی ارتش و راه و شهرسازی سریعاً حل شود.

وی افزود: در مورد پردیس قدیم استعلام‌های قانونی باید اخذ شود و مدیران مربوطه باید با اهتمام جدی در راستای حل مشکلات مردم اقدام نمایند.

مقام ارشد استان تأکید کرد: با مدیرانی که با بی‌تدبیری، کم‌کاری و فرصت سوزی برای مردم هزینه ایجاد کنند، برخورد خواهد شد، زیرا در برابر مردم مسئولیت داریم و باید خدمتگزار باشیم نه اینکه با سوء مدیریت سرمایه اجتماعی کشور را از بین ببریم.

استاندار کرمانشاه با اشاره به لزوم اندیشیدن تدابیر لازم برای حل مشکلات مردم خاطرنشان ساخت: به دلیل تحریم‌های ظالمانه و بحران کرونا مشکلاتی در معیشت و اقتصاد مردم ایجادشده و برخی مدیران نباید با بی‌تدبیری دغدغه مندی برای خانواده‌ها ایجاد کنند، پرسنل ارتش سال‌ها در دفاع از میهن ایثار داشته‌اند و حل مشکلات اراضی این شهرک حداقل انتظار است که ثبت‌اسناد، ارتش و راه و شهرسازی باید سریعاً در این خصوص اقدام کنند.

مهرداد سالاری معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه نیز در این جلسه به تشریح مشکلات ایجادشده پرداخت و گفت: زمین‌های واگذارشده اوقافی بوده و به بعد از تفکیک بخشی هم در اختیار پروژه مسکن مهر قرارگرفته است که بر اساس پیگیری صورت گرفته این اراضی به دلیل اینکه جزء منابع طبیعی بوده به راه و شهرسازی انتقال‌یافته که بر اساس دستور استاندار کرمانشاه این موضوع برای سند عرصه مالکین توسط راه و شهرسازی و ارتش حل می‌شود و اسناد صادر می‌شود.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها