موج
کدخبر : ۳۶۰۶۸۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360687

طی 24 ساعت گذشته رخ داد؛

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری شدن 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا طی شبانه روز گذشته در منطقه کاشان خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، سید علیرضا مروجی با اشاره به شناسایی 28 مورد جدید تست کرونا گفت: در شبانه روز گذشته تعداد 9 بیمار جدید مبتلا به کرونا با علائم بالینی در منطقه کاشان بستری شدند که 6 نفر اهل کاشان هستند.

وی بیان داشت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۹ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که هفت نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع آران و بیدگل و شش نفر اهل کاشان هستند.

این مقام مسئول اضافه کرد: حداکثر سن بیماران بستری کرونایی در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۸۳ سال و حداقل سن بستری ۱۰ است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته دو نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که از این تعداد همگی اهل آران و بیدگل هستند.

این مقام مسئول افزود: در حال حاضر در مجموع 66 بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد 56 نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و 10 نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان مراقبت و درمان هستند.

وی گفت: 22 نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد 19 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و 3 نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند

مروجی در ارتباط با مرگ و میر کرونا در منطقه کاشان توضیح داد: وورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

 رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان افزود: تاکنون 116 هزار و 803 نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند.

سید علیرضا مروجی اظهار کرد: همچنین تا کنون هشت هزار و 62 بیمار مبتلا به کرونا ویروس از مراکز درمانی منطقه کاشان با بهبودی کامل مرخص شده‌اند

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها