موج
کدخبر : ۳۶۰۶۴۷ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360647

از ابتدای امسال تاکنون؛

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس از جلوگیری از هشت هزارو 892 مورد تخلف ساختمانی، اراضی و سد معابر عمومی از ابتدای سال تا کنون در بندرعباس خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، مجتبی سارونه مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس در این باره عنوان کرد: در این مدت با حضور به موقع نیروهای این مجموعه در صحنه تخلف، از چهار هزارو 168 مورد ساخت و ساز غیرمجاز و چهار هزارو 724 مورد سد معابر خودروهای فروش میوه، دست فروشان و مغازه داران جلوگیری شده است.

این مقام مسئول با تاکید بر حفظ حقوق شهروندان و سلامت و زیبایی شهر، تصریح کرد: با هرگونه تفکیک بدون مجوز زمین، تغییر خودسرانه افراد در کاربری واحدهای مسکونی و تجاری، دیوارکشی و تصرف کوچه براساس قانون رفتار می‌شود.

سارونه ضمن قدردانی از همکاری سایر دستگاه‌ها مانند دستگاه قضایی، دادستانی، مجموعه انتظامی و غیره، اظهار کرد: گشت‌های پیشگیری و رفع تخلف شهری شهرداری بندرعباس همه روزه و در تمام نقاط شهر بر ساخت و سازها و فعالیت شهروندان نظارت مستقیم دارند.

وی گفت: یکی از مهمترین مبانی برای داشتن شهری بدون تخلف و زیبا، مطالبه‌گری و همکاری مردم با سازمان های مسئول است که اگر تخلفی را در هر نقطه از شهر مشاهده کردند، آن را مهم دانسته و به شهرداری بندرعباس اطلاع دهند.

مدیر پیشگیری و رفع تخلفات شهری شهرداری بندرعباس در پایان با قدردانی از شهروندان در اعلام به موقع گزارش‌های تخلف در شهر گفت: سامانه 137 شهرداری بندرعباس در طول 24 ساعت شبانه روز آماده دریافت گزارش های مردمی است.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها