موج
کدخبر : ۳۶۰۵۲۴ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360524

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق هرمزگان مطرح کرد؛

معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان از حذف تخفیف برق مصرفی با ورود به فصل زمستان و محاسبه هزینه برق در استان هرمزگان مانند سایر مناطق کشور خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج، مهرداد حاجی زاده معاون فروش و خدمات مشترکین شرکت توزیع نیروی برق هرمزگان گفت: در سه ماه فصل زمستان نرخ برق خانگی هرکیلوات ساعت 72 تومان محاسبه می شود، که نسبت به هزینه برق در تابستان حدود سه برابر افزایش می یابد.

به گفته وی، اگرچه استفاده از لوازم سرمایشی در این فصل کاهش می یابد اما با وارد مدار شدن لوازم گرمایشی پرمصرف مانند آبگرمکن مصرف برق مجددا افزایش می یابد؛ تنظیم کردن درجه ترموستات آبگرمکن در دمای متعادل و استفاده از لوازم برقی پرمصرف در ساعات کم باری تاثیر زیادی در کاهش هزینه برق مصرفی فصل زمستان دارد.

حاجی زاده اظهار داشت: اگر مشترکین در این فصل مصرف برق خود را در هرماه به کمتر از 80 کیلووات کاهش دهند مشمول طرح برق امید شده و قبض برق آنها رایگان محاسبه می شود.

معاون خدمات مشترکین شرکت توزیع برق عنوان کرد: مشترکان می توانند برای اطلاع از میزان مصرف خود و مقایسه آن با سایر مشترکان با نصب اپلیکیشن برق من بر روی تلفن های همراه خود اطلاعات مصرف خود مشاهده کنند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها