موج
کدخبر : ۳۶۰۳۳۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360339

مدیر منطقه چهار شهرداری قم گفت: سایت زمستانی شهرداری منطقه چهار تجهیز و آماده سازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری موج قم، مهدی اصفهانیان مقدم با اشاره به تجهیز سایت زمستانی منطقه چهار شهر قم، اظهار داشت: یکی از راه‌های افزایش ضریب ایمنی شهرها، ارزیابی ریسک، برنامه‌ریزی و شناسایی نقاط ضعف و تلاش برای جبران آن‌ها است و به این منظور با برنامه‌ریزی‌های انجام‌گرفته تمهیدات و اقدامات پیشگیرانه لازم و آمادگی کامل در مقابل بارش‌های احتمالی برف و باران آتی اندیشیده شده است.

مدیر منطقه چهار شهرداری قم با بیان اینکه در همین راستا و با توجه به وسعت منطقه و موقعیت جغرافیایی آن بیش از ۲۵ باکس شن و نمک خریداری و جانمایی محل استقرار آن‌ها نیز مشخص شده است، افزود: بیش از ۲۲۰ تن محلول مخصوص خریداری‌شده که در صورت نیاز آمادگی لازم جهت بازگشایی معابر اصلی و فرعی را داشته باشیم و مشکلی در تردد شهروندان پیش نیاید.

اصفهانیان مقدم در ادامه از خرید ۲ دستگاه پمپ کف کش و آماده‌سازی حدود ۱۰ هزار کیسه‌شن و نمک خبر داد و اضافه کرد: از ماه‌های قبل نیز اقدامات مؤثری نظیرلایروبی انهار و به‌روزرسانی تجهیزات برقی و پمپ‌های سپتیک انجام‌شده که نقش مؤثری در هدایت و دفع روان آب‌ها در سطح منطقه ایفا می‌کنند.

وی با تقدیر و تشکر از پرسنل و عوامل خدوم خدمات شهری منطقه تصریح کرد: تلاش ما در شهرداری منطقه چهار بر آن است که بستری فراهم کنیم که شهروندان در محیطی ایمن و در کمال آرامش از وجود نعمت بارش‌های آسمانی لذت ببرند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها