موج
کدخبر : ۳۶۰۰۱۶ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-360016

در راستای تحقق اهداف قوه قضاییه هوشمند صورت گرفت؛

در راستای تحقق اهداف قوه قضاییه هوشمند تفاهمنامه 7 ماده‌ای بین دادگستری و شرکت مخابرات منطقه اصفهان به امضای رییس کل دادگستری استان و رییس شرکت مخابرات منطقه اصفهان رسید.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، رییس کل دادگستری استان اصفهان بیان داشت: تفاهمنامه‌ای با 7 موضوع مرتبط با دستگاه قضایی بین دادگستری استان و شرکت مخابرات منطقه اصفهان در اجرای یکی از سیاست‌های عالی قوه قضاییه و منویات ریاست محترم قوه مبنی بر استفاده و بهره مندی حداکثری از فن آوری نوین اطلاعات منعقد گردید.

محمدرضا حبیبی افزود: تفاهمنامه 7 ماده‌ای بین دادگستری و شرکت مخابرات منطقه اصفهان با موضوعاتی از جمله ارتقای پهنای باند های خطوط مخابراتی دادگستری، اتصال فیبر نوری در برخی از مراکز قضایی، اختصاص بسته های اینترنت ثابت برای کارکنان دستگاه قضایی، راه اندازی بسته های اینترنت پرسرعت برای دفاتر خدمات الکترونیک قضایی در سطح استان در این تفاهمنامه مورد توافق قرار گرفت.

ایشان در پایان خاطرنشان کرد: با انعقاد این تفاهمنامه در مجموع ظرفیت های پهنای باند مخابراتی تمام مجتمع های قضایی استان و سازمان‌ها و ادارات تابعه قوه قضاییه در استان به دو تا سه برابر قبل افزایش خواهد یافت و نتیجه آن باعث افزایش کیفیت و سرعت در پاسخگویی و جلب رضایت هر چه بیشتر مراجعان و نیز اجرای مطلوب پروژه دادرسی الکترونیک در سطح استان خواهد شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها