موج
کدخبر : ۳۵۹۹۲۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359921

رئیس بهزیستی کشور در بازدید از خانه امن در یزد؛

معاون وزیر و رئیس بهزیستی کشور در بازدید از خانه امن در یزد اظهار داشت: دادگاه‌های خانواده، مراکز مشاوره مثبت زندگی می توانند در مورد این مرکز اطلاع رسانی کنند تا افرادی که در شرایط سخت هستند به این مرکز مراجعه کنند.

به گزارش خبرگزاری موج یزد، وحیدقبادی دانا معاون وزیر و رئیس بهزیستی کشور با همراهی سیدمحمد رستگاری فرماندار یزد، محمدعلی عطابخش مدیرکل بهزیستی استان یزد در اولین روز از سفر خود به یزد از خانه امن ویژه زنان ودختران در معرض خشونت خانگی یزد و اورژانس اجتماعی یزد بازدید کرد.
وحیدقبادی دانا معاون وزیر و رئیس بهزیستی کشور در این بازدید اظهارداشت: دادگاه‌های خانواده، مراکز مشاوره مثبت زندگی می توانند در مورد این مرکز اطلاع رسانی کنند تا افرادی که در شرایط سخت هستند به این مرکز مراجعه کنند.

به نقل از روابط عمومی فرمانداری یزد، معاون وزیر در ادامه گفت: مددکاران این مرکز باید پیگیر وضعیت مراجعین آن باشند و این پیگیری نباید به صورت منفعلانه باشد که منتظر باشیم تا خود فرد مجدد مراجعه کند,ارتباط با آنها باید حفظ شود تا افراد پرخطر که حمایت خانواده و یا حامی ندارند و طرد شده اند بدانند این مکان می تواند برای آنها امن باشد.
آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها