موج
کدخبر : ۳۵۹۷۸۹ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359789

محمد ابراهیم زارعی خبر داد:

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان از برقراری محدودیت های تردد شبانه در 8 شهر استان تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج کردستان، محمدابراهیم زارعی پیش از ظهر امروز سه‌شنبه در گفت و گو با خبرنگاران در سنندج ظهار داشت: این محدودیت بر اساس دستورالعمل‌های ستاد ملی مدیریت کرونا و مصوبات ستاد استانی در شهرهای بالای 50 هزار نفر جمعیت استان اعمال شده است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: محدودیت تردد شبانه در هشت شهر این استان شامل سنندج، سقز، دیواندره، کامیاران، بیجار، بانه، قروه و مریوان تا اطلاع ثانوی تداوم دارد.

وی یادآور شد: با توجه به توصیه‌های بعمل آمده مقرر شد، نیروی انتظامی استان نسبت به اجرای محدودیت‌های تردد شبانه در شهرهای مشمول طرح اقدام کرده و با رانندگان خاطی برخورد کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کردستان گفت: در ابتدای آذر بواسطه داشتن 6 شهرستان قرمز و چهار شهرستان نارنجی، وضعیت این استان از نظر شیوع ویروس کرونا در مجموع قرمز بود که با اعمال طرح جامع محدویت‌های پویا ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا هم اکنون این وضعیت به سطح زرد بازگشته است.

زارعی اضافه کرد: اکنون وضعیت ابتلا و گردش ویروس کرونا در این استان شکننده گزارش شده لذا انتظار داریم مردم کماکان با رعایت پروتکل‌های بهداشتی کمک حال ستاد استانی در مدیریت بیماری کووید-19 باشند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها