موج
کدخبر : ۳۵۹۱۸۵ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-359185

بازهم سریال سرقت با نوشیدنی های خواب آور ؛

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان گفت: یک سارق مسافر نما که با شگرد ایجاد رابطه دوستی و خوراندن نوشیدنی های خواب آور به مسافران اتوبوس های بین شهری اموال آنها را سرقت می کرد، شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرگزاری موج اصفهان، سرهنگ حمیدرضا اکبری بیان داشت: پس از شکایت فردی مبنی بر اینکه سارقی با ایجاد رابطه دوستی با او و تعارف کردن آب میوه خواب آور در اتوبوس تهران- اصفهان، اموال او را سرقت کرده، ماموران اداره تجسس کلانتری 19 موفق شدند این سارق را که هنوز در ترمینال کاوه اصفهان بود و قصد داشت به عنوان مسافر سوار یک اتوبوس دیگر شود شناسایی و بلافاصله دستگیر کردند.

وی تصریح کرد: سارق دستگیر شده به 27 فقره سرقت از مسافران اتوبوس های بین شهری با شیوه طرح دوستی و خوراندن آب میوه های خواب آور به آنها در بسیاری از جاده های کشور اعتراف کرد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه اگر از فردی حتی در استان های دیگر به این شیوه سرقت شده می تواند برای شناسایی و اعلام شکایت به کلانتری 19 شهر اصفهان مراجعه کند، ادامه داد: در این خصوص پرونده ای تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان در پایان خاطر نشان کرد: علی رغم اینکه پلیس بارها اعلام کرده بسیاری از سارقان با ایجاد طرح دوستی با مسافر بغل دستی خود و تعارف نوشیدنی های مسموم و خواب آور به آنها اموالشان را سرقت می کنند، متاسفانه هنوز افرادی فریب این سارقان را می خورند که بازهم توصیه می شود هشدارها و توصیه های پلیس را جدی بگیرید و هر گونه موضوع مشکوک را در اسرع وقت از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهید.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها