موج
کدخبر : ۳۵۸۶۷۱ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358671

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان از پهلو گرفتن 9 فروند کشتی شامل کود اوره، ذرت، کودشیمیایی، خاک فسفات، کود فسفات، دانه های روغنی ( کنجاله سویا) از ابتدای سال تا پایان آذرماه در بندر شهید رجایی خبر داد.

به گزارش خبرگزاری موج هرمزگان، علیرضا محمدی کرجی ران مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با تشریح اقدامات صورت گرفته در زمینه خدمات رسانی به کشتی های حامل نهاده های دامی و کشاورزی در بندر شهید رجایی عنوان کرد: براساس تصمیمات متخذه مبنی بر واردات بخشی از نهاده های دامی و کشاورزی از بنادر استان هرمزگان، اداره کل نیز هم راستا با سیاست های ابلاغی و با هدف تامین و مرتفع نمودن نیازهای کشور از نهاده های کشاورزی و دامی با تمام توان عملیاتی، تجهیزاتی و تجربی خود وارد عمل شده  تا خدمات رسانی به کشتی های حامل این کالاها را درکوتاه ترین زمان ممکن به انجام رساند.

مدیر کل بنادر و دریانوردی هرمزگان با اشاره به پهلوگیری 9 فروند کشتی ، گفت: عمده کالاهای وارده شامل کود اوره، ذرت، کودشیمیایی، خاک فسفات، کود فسفات، دانه‌های روغنی( کنجاله سویا) است.

وی اظهارداشت: 7 باب  انبار در بندر شهید رجایی به منظور انبارش کالاهای یاد شده اختصاص داده شده است.

مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر شهید رجایی با بیان این‌که از ابتدای سال تا پایان آذر ماه 9 کشتی جهت تخلیه نهاده های دامی و بذرهای کشاورزی در این بندر پهلو گرفته است تصریح کرد: 135هزار و 298 تن ذرت ، 234 هزار و651 تن کود شیمیایی و همچنین 22هزار و 647 تن جواز بندر خارج و وارد بازار شده است.

به گفته محمدی کرجی ران اداره کل بنادر و دریانوردی هرمزگان در راستای سرعت بخشی  به روند کار، کلیه امکانات لازم را در اختیارنمایندگان شرکت ها و دستگاه‌های ذی ربط  قرارداده تا جهت انجام فرآیندها در بندر شهید رجایی مستقر و امورات را پیگیری نمایند.

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها