موج
کدخبر : ۳۵۸۴۹۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358498

آیت الله موسوی:

امام جمعه خمینی شهر گفت: امسال حماسه 9 دی در فضای مجازی و ادارات باید پررنگ باشد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، آیت الله سید محمد موسوی درباره فتنه ۸۸ وحماسه نه دی بیان داشت: رجال مذهبی و سیاسی گاه می توانند با ایراد یک سخن فتنه را خاموش کنند.

وی گفت: نه دی حماسه ای است که فراموش شدنی نیست و نشانه بصیرت مردم است و در فتنه سال88 بسیاری از خواص مردود شدند و ملت سربلند از این فتنه بیرون آمد.

این مقام مسئول با بیان این مطلب که در فتنه ها افراد سه دسته می شوند، افزود: دسته اول افرادی هستند که نقش فتنه گردانی دارند و در جامعه از سوابق خوبی برخوردارند و در اثر اینکه نتوانسته اند تهذیب نفس کنند منحرف می شوند و فرصت طلب می شوند؛ عده ای نیز سکوت را پیشه خود می کنند و به دشمن مجال دشمنی می دهند در حالیکه با ورود رجال مذهبی و سیاسی با ایراد یک سخن و موضع گرفتن فتنه ها خاموش می شد.

وی با بیان اینکه عده ای که در فتنه ها سکوت می کنند، ادامه داد:  اگر خلاف آن عمل می شد خسارت هایی که به کشور وارد شد بسیار کمتر از آن چیزی بود که به وجود آمد.

آیت الله سید محمد موسویگفت: دسته سوم آحاد مردم جامعه هستند که فرصت سازند و مردم در فتنه 88 از این فتنه سربلند بیرون آمدند وامسال حماسه 9 دی در فضای مجازی و ادارات باید پررنگ باشد.

وی در خصوص سیزده دی سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی توضیح داد:این روز باید از مجاهد مخلص فی سبیل الله باید تجلیل شود و به فرموده رهبر انقلاب دشمن باید از منطقه خارج شود.

امام جمعه خمینی شهر با اشاره به حرکتی مردمی در انتقام از قاتلین سردار دلها گفت: با ثبت نام چندین هزار نفر از شهروندان جهت انتقام از خون سردار شهید سلیمانی که به رهبر معظم انقلاب ابلاغ گردید و باعث خشنودی ایشان شد و حجت الاسلام والمسلمین علی اکبری رییس سیاست گذاری ائمه جمعه سلام و تشکرویژه خویش را از شهروندان خمینی شهر اعلام کرد.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها