موج
کدخبر : ۳۵۸۲۰۸ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358208

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان خبر داد:

کارشناس مسئول پیش‌بینی هوای استان اصفهان از کاهش ۱۰ درجه دمای هوا از هفته آینده در اصفهان خبر داد.

حجت‌الله علی عسگریان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، بیان کرد:   دمای هوای در استان اصفهان  طی روزهای شنبه و یکشنبه هفته آینده  بین ۶ تا ۱۰ درجه سانتی‌گراد  کاهش خواهد داشت.

وی با اشاره به فعالیت سامانه ناپایدار بارشی در استان گفت: در مناطق غرب و جنوبی استان امروز بعدازظهر  شاهد بارش باران و برف خواهیم بود.

این کارشناس هواشناسی ادامه داد: همچنین برای امروز بارش باران با شدت کمتری در مناطق شمال و مرکز استان اصفهان پیش بینی می‌شود.

عسکریان با اشاره به ورود موج ناپایدار دیگری از شامگاه جمعه تا روز یکشنبه در استان ، گفت: در مناطق سردسیر غرب، جنوب و شمال استان بارش باران و برف خواهیم داشت.

وی ادامه داد: بارش‌ها تا روز یکشنبه به تدریج مناطق شمال، شرق و برخی مناطق مرکزی استان را در بر می‌گیرد و همچنین مه آلودگی شدید در روز یکشنبه دور از انتظار نیست.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان بیان کرد: این سامانه ناپایدار جوی روز یکشنبه از مناطق شرقی استان را ترک می‌کند.

 علی عسکریان با اشاره به کاهش 6 تا 10 درجه ای دمای هوا در استان افزود: بیشینه و کمینه دمای هوای اصفهان در این مدت بین ۱۲ و سه درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان اظهار کرد: بوئین و میاندشت با دمای یک درجه سانتی گراد زیر صفر سردترین و خور و بیابانک با دمای ۱۴ درجه سانتی گراد بالای صفر گرم‌ترین مناطق استان پیش بینی می‌شود.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

آرشیو

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها