موج
کدخبر : ۳۵۸۱۹۳ لینک کوتاه: https://www.mojnews.com/fa/tiny/news-358193

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان خبر داد:

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان از ثبت 312 ابتلای جدید به ویروس کرونا طی 24 ساعت گذشته در اصفهان خبر داد.

آرش نجیمی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری موج اصفهان، گفت: در شبانه روز گذشته یک هزار و 559 بیمار مشکوک به ویروس کرونا در استان تست کرونا دادند که از این تعداد نمونه گیری، تست کرونای 312 بیمار در اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران وبیدگل مثبت اعلام شد.

وی افزود: از این تعداد بیمار جدید کرونایی شناسایی شده 105 نفر با علائم بالینی در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در بیمارستان های تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شدند.

نجیمی بیان داشت: همچنین در این بازه زمانی تعداد 126 بیمار مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان ها ترخیص شدند و لازم است تا دوران قرنطینه را در منزل سپری کنند.

این مقام مسئول در ارتباط با آمار مرگ و میر کرونا توضیح داد: متاسفانه طی شبانه روز گذشته تعداد 18 بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست دادند که تاکنون تست 10 نفر از این بیماران فوت شده مثبت قطعی به ویروس کرونا بوده است.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در خصوص آمار مبتلایان کرونا در استان گفت: در حال حاضر 873 مبتلا به کرونا در مراکز درمانی استان اصفهان به جز کاشان و آران و بیدگل بستری هستند که متاسفانه از این تعداد 233 بیمار بدحال و در بخش مراقبت‌های ویژه  و آی سیو ها تحت مراقبت و نگهداری هستند.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

دیدگاه

مهمترین اخبار

گفتگو

آخرین اخبار گروه

پربازدیدترین گروه

دیگر رسانه ها